Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szevasztok! Az a helyzet,...

Lsp3 kérdése:

Szevasztok! Az a helyzet, hogy van egy Phenom II x2 545-ös procim. Állítólag fel lehet nyomni 4 mag-ra. A biosban viszont hiába állítom be hogy (all cores) ugyanúgy 2 mag. Hogy lehetne ezt megoldani? Vagy ebbe a szarba nincs letiltott mag?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem minden phenom 2 x2 letiltott 4 magos. Elég sok volt ami úgy került ki, hogy tényleg csak 2 magos. Core unlocking vagy hasonló menüpont nincs? Bár ha all cores van akkor valószínű a tied 2 magos.
2017. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen procim van, csak az 550-es. Abban sem tudtam bekapcsolni a 4 magot. Megbarátkoztam a gondolattal, hogy van egy 2 magos nagyon jó procim.
2017. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben,Köszönöm,akkor keresek egy 4 magos phenom II X4-es.
2017. aug. 4. 18:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak olyan van hogy all cores.Láttam már több feloldást is a neten,egyiket kipróbáltam,de resetelnem kellett a biost mert nem indult a gép.Az alaplapom Asrock n68-s
2017. aug. 4. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ilyen Asrock N68-GE3 UCC alaplapom van nekem is.

Pontosan ugyanígy nem indult a magfeloldás után.

Pontosan ugyanígy resetelnem kellett nekem is.

2017. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig neked UCC-s alaplapod van.Arra jöttem rá,hogy nem is a proci nem oldható (szerintem) hanem az alaplapom nem jó hozzá. Advanced Clock Calibration a Biosban(UCC)Na ez nekem nincs,csak ez az all cores van. Gondolom én,de lehet hogy több módja is van ennek,vagy tényleg rosszak benne a magok amik le vannak tiltva.
2017. aug. 4. 23:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Most annyit akarok megtudni,hogy ha én ezt a procit egy másik UCC-s alaplapba feloldom,akkor ha vissza teszem,feloldva marad vagy vissza zárja a bios miatt?
2017. aug. 4. 23:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha mégsem oldható meg ez a feloldás dolog,mennyire tudom felhúzni maximum ahol még stabilan müxik?
2017. aug. 4. 23:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha az alaplapod biosában nincsen UCC menüpont, akkor esélytelen a feloldás.

Ha másik alaplapban oldod fel, az sem megoldás, mert a bios ezt szoftveresen csinálja. Tehát ha visszateszed a saját alaplapodba ugyanúgy kettő magosnak látja.

2017. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszöntem a segítséget. Megyek a PC boltba XD
2017. aug. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!