Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító az Apple?

Szerintetek is undorító az Apple?

Figyelt kérdés

Így hogy most nemrég megjelent a Galaxy s8 szinte káva nélküli kijelzővel, az apple szokás szerint ellopta ezt a koncepciót és az Iphone 8 is hasonló kijelzővel lesz kapható.

Valamelyik nap néztem egy videót az 1.0 androidról és az 1.0 IOSről, hát egy csomó funkció nem volt benne a legelső ios-ben, míg az androidban már a kezdetekben benne volt.

PL.: az első ios-ben nem lehetett lapozni a alkalmazások között, nem lehetett elrendezést változtatni, sőt ha jól tudom még hátteret se lehetett beállítani.

Mint mondtam fentebb, ezek a funkciók már az 1.0-ás android-ban benne voltak !!!


Hmmm... akkor ki is utánoz, kit ?

Véleményem szerint az Apple már nincs egy szintem a jól ismert koreai márkával.

A Samsung mindig egy lépéssel előrébb van/volt/lesz.



2017. aug. 30. 23:41
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Ha ennyire az apple lop a samsungtol miert lehet hogy pl az iphone 7 plusban levo dupla kamerat, portremodot egy az egybe betettek a samsung galaxy note 8ba? Meg a most kiadott samsung gear sport? Az se az apple watchra utott (csak nezd meg a mozgas karikakat, meg pl az apple watch s2 volt elsonek 50m-ig vizallo)
2017. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha az apple koppintja a samsungot hogy lehet hogy az ujjlenyomat olvasot az apple hozta ki fel evvel elobb, es kb masfel ev volt mire a tobbi gyarto is hozott normalisat? Pl a samsung galaxy s5 be huzigatni kellett az ujjad, eleg vacak volt.
2017. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

#6 -os


Ez az "ők fejlesztik tökélyre" kijelentés kicsit elfogult, nem gondolod ?

2017. aug. 31. 10:30
 14/44 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ki lop kitől? Működjön normálisan, más nem érdekel. De olyan telefont még nem láttam, amin minden funkció normálisan működött volna.
2017. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi barmot. :)
2017. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%

Android 1 2008 szeptemberében jelent meg az IOS 1 2007ben.

2010-ben kijött az Ipad, utána rá jött a Samsung és a többi gyártó a saját tableteivel.

2013-ban 5S-ben megjelent az ujjlenyomat-olvasó utánna a Samsung gondolta,hogy nekik is gyorsan bele kéne tenni a S5-be, de nem volt idő normálisat fejleszteniük, így egy ezer éves technikájú olvasót tettek bele...


Megjelent az Apple pay utána jött a Samsung Pay, megjelent a Siri utána rá a samu kidobta a saját asszisztensét...


Vagy például ott az earpods, ami után a samsung egy szintén hasonló formájú fülhallgatót dobott piacra.


Apple wallet majd Samsung wallet.

De még mennyi ilyesmi van...


Viszont egy dolgot még elfelejtettek lemásolni, ami nem más mint a stabil, gyors, operációs rendszer.


Volt galaxy s2-m majd s4, utána pedig s6(ami naponta lefagyott) Ezután váltottam Iphone 7 plusra.

Most már soha nem akarok droidos telefont...

2017. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
30%
Ha látnátok magatokat 1 méter távolságról, hogy milyen nevetséges dologról vitáztok. :)
2017. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
53%
red NEXT, középiskolában biztos te voltál az akit mindig vertek a többeik. :)
2017. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%

#17: Az utóbbi időben négy másik országban is éltem, de sehol nem tapasztaltam ekkora telefon-buzériát és márkaőrületet.

-Milyen telefonod van?

-Mit tudom én, valamilyen Huawei.

-Jó, de hányas?

-Nem tudom.

-P8, vagy P9?

-MONDOM, HOGY NEM TUDOM!!!

-Nem tudod, hogy milyen telefonod van?

-B***meg, most sétált el mellettünk az új személyzetis csaj azokkal az óriási kannáival, és téged komolyan a telefonom típusa érdekel leginkább?


Szakállas informatikusaink a kávégép mellett arról vitatkoznak, hogy az új iOS frissítéssel 10, vagy 20%-al bírja tovább az iPhone-juk, mint azelőtt. Túl öreg vagyok én már az ilyesmihez...

2017. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
93%
A 16os valaszolo korrektul leirta, ugyhogy kedves kerdezo te nem tudom mi a fa*szrol beszelesz de higy a sza*rba lopta volna az apple a samsungot, meg a lekerikett kepernyo hogy jon ide? Az apple-nak a kepernyoje ninca lekerekitve, max az uveglap rajta egy kicsit szval azt se masolta le...
2017. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!