Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító az Apple?

Szerintetek is undorító az Apple?

Figyelt kérdés

Így hogy most nemrég megjelent a Galaxy s8 szinte káva nélküli kijelzővel, az apple szokás szerint ellopta ezt a koncepciót és az Iphone 8 is hasonló kijelzővel lesz kapható.

Valamelyik nap néztem egy videót az 1.0 androidról és az 1.0 IOSről, hát egy csomó funkció nem volt benne a legelső ios-ben, míg az androidban már a kezdetekben benne volt.

PL.: az első ios-ben nem lehetett lapozni a alkalmazások között, nem lehetett elrendezést változtatni, sőt ha jól tudom még hátteret se lehetett beállítani.

Mint mondtam fentebb, ezek a funkciók már az 1.0-ás android-ban benne voltak !!!


Hmmm... akkor ki is utánoz, kit ?

Véleményem szerint az Apple már nincs egy szintem a jól ismert koreai márkával.

A Samsung mindig egy lépéssel előrébb van/volt/lesz.



2017. aug. 30. 23:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Ja és annyit, hogy az "iosről androidra mert állandóan fagyott nekik". Na haver, aki ezt állította az hazudott, tudod nekem már 1 éve van iPhone-om, és tudod mikor fagyott le 1 év alatt? Egyszer sem :D És az andorid? Naponta 3-4x :D Az iOS felüdülés a szardroid után :D Soha többet nem vennék olyan telefont, vagy eszközt, amin ez a szar fut. Hidd el, ha kipróbálnád, akkor neked is megváltozna a véleményed. És ha már a videóknál tartunk.. Én tudod milyen videót láttam? Gyorsasági teszten a 6S nyert az S8 ellen. Igaz 1-2 mp-el, de akkor is.. A 6S 2014-ben jelent meg (azthiszem :D), az S8 meg idén :D Na akkor miről beszélünk? :D :D
2017. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Szent almalé... mekkora vitát indítottam.


Ki mire esküszik, egyébként az az érdekes, hogy az ilyen kérdések alá mindig csak apple felhasználók/fanok írnak.

Hmmm...Kicsit gyanús!!!

Szerintem olyanok is írnak a témában, akik álmukban nem láttak még Iphone-t.

Egyébként én is olyan körökben mozgok, hogy senkit nem érdekel milyen dolgaid vannak, mivel mindenkinek megvan mindene amire szüksége van. A kutyát nem érdekli kinek milyen márka van a kezében...

2017. szept. 15. 22:30
 43/44 anonim ***** válasza:
Hát kárdező nem is tudtam mit gondoltál :D Ez olyan, mint ha kiírnád, hogy "Szerintetek is undorító a krumplis tészta?" Nyilván azok fognak elsősorban hozzászólni, akik szereteik a krumplis tészát :D De az iOS vs android téma amúgy is kényes téma :D Jönnek az iFan-ok (amilyen én is vagyok :P), akik szerint a droid szart sem ér, és jönnek a droid fanok, aki szerint az iOS nem ér semmit. De hát nem vagyunk egyenlőek :D Az ilyen kommenteken szoktam röhögni, amikor a véleménynyilvánítás átmegy személyeskedésbe, meg k..va anyázásba :D :D
2017. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

Az emberek sokszor olyan fölösleges dolgok miatt tudnak veszekedni és háborúzni.

Afrikában az éhező gyerekeknek meg a világ számos pontján ahol a szegénység magasfokon van jelen az embereknek nem ez az elsődleges problémája hogy iOS vagy android, örülnek ha enni tudnak nemhogy azon aggódjanak, hogy milyen telefonjuk legyen.

Bocsánat az offért, nem provokálni akarom a vitát.

2017. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!