Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a jelszavakat...

Elfelejtettem a jelszavakat valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
az van hogy 2 intám van egy hivatalos és egy versenyes ...egyikens sincs kevés követőm de a versenyesnek elfelejtettem a jelszavát ja és az emailcim jelszavát is elfelejtettem amivel jelentkeztem...és akármien segítséget kérek az azt írja hogy hibás telószám vagy email vagy stb amiket ilyenkor kér!!! Valaki segítsen pls! mert egyszerüen az életem van azon az oldalon és sehogy sem tudok belépni. valak tud segiteni?

2017. szept. 15. 20:11
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

ezt nem értem mikoze ennkee youtubomhoz?

és a nevemhez?

2017. szept. 15. 21:11
 22/43 anonim ***** válasza:
Nem lehet ugyan az a jelszo mint a youtubeon? :D Vagy itt a gyikon ?
2017. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

nem!

de miköze ennek ehez

2017. szept. 15. 21:16
 24/43 anonim ***** válasza:
Most irtam le :D Ennyire tenyleg nem lehetsz sotot. Youtube/facebook/twitter tudom is en mit hasznalsz probalgasd vegig a jelszavakat. Habar az email-t se tudod...igy kar faradozni. Nem vagyok se facebooos se "instas"...nem tudsz ugy bejelentkezni, hogy a felhasznalonevedet irod be nem az email cimedet ?
2017. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezünk!

Többször leírtuk és belinkeltük, hogy mit kell csinálnod.

Egyszerűen nem érted a leírt szöveget.


"az van hogy 2 intám van egy hivatalos és egy versenyes ...egyikens sincs kevés követőm de a versenyesnek elfelejtettem a jelszavát ja és az emailcim jelszavát is elfelejtettem amivel jelentkeztem..."


Ezek szerint csak a "versenyest" felejtetted el, a "hivatalost" nem. Akkor mi a probléma? Lépj be azzal és intézd el ott a helyreállítást!

2017. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kedves kerdezo magyarul hasznalja az oldalt. Az, hogy hivatalos es versenyes mit jelent ez az instagamon azt nem tudom. Van egy szemelyes profi es ahoz hozza van csatolva/ letre van hozzva egy + profil.
2017. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem ugyan az a jelszavam ja és nem vagyok sotét már bocs!!


hiába lépek be a hivatalossal attól fuggetlenul még nem tudom meg a jelszamat a versenyeshez!!

2017. szept. 15. 21:25
 28/43 A kérdező kommentje:

bocs hogy magyar vagyok és nem kínaiul használom az oldalt!! tudom hogy többször is leírtátok de azokat mind próbáéltam de nem megy!

és de ! ítélkeztek " nem való neked számítógép"

" sotét vagy" stb

2017. szept. 15. 21:34
 29/43 anonim ***** válasza:

A #12 válaszomban ott van a linkben, hogy milyen esetben mit csinálj.

Ha az nem érthető számodra, akkor sohasem fogod tudni visszaszerezni az adatokat.

Mindegy, én érthetőbben nem tudom leírni, úgyhogy kiszálltam.

Jó éjt!

2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz tudni belepni. Meg is hogyan szeretnel ugy belepni amikor nem tudod a belepesi adatokat ? Ird le neked ezt, megis hogy gondoltad ? Mit szeretnel tollunk ? Erre nincs megoldas. Ha egyszeruen nem tudod az adataidat megadni helyesen akkor ez igy nem fog menni. Egy db lehetoseg van lekerni a jelszot a megadott email cimre. (Nem vagyok benne biztos, hogy a jelszot a megadott tel.szamra is kikuldik).
2017. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!