Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a jelszavakat...

Elfelejtettem a jelszavakat valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
az van hogy 2 intám van egy hivatalos és egy versenyes ...egyikens sincs kevés követőm de a versenyesnek elfelejtettem a jelszavát ja és az emailcim jelszavát is elfelejtettem amivel jelentkeztem...és akármien segítséget kérek az azt írja hogy hibás telószám vagy email vagy stb amiket ilyenkor kér!!! Valaki segítsen pls! mert egyszerüen az életem van azon az oldalon és sehogy sem tudok belépni. valak tud segiteni?

2017. szept. 15. 20:11
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
rendben más megoldás van akk az irjoonm!!!4
2017. szept. 15. 20:49
 12/43 anonim ***** válasza:

Ha tudsz olvasni:

[link]

2017. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Te. Instagram es Inta nem egy. Olyan nehez leirni, hogy instagram ? En itt probalok neked segiteni es a hulyeseget iratod le velem. Jo, hogy nem latod azt a chat feliratot. Nha mind1. Ha normalisan nem tudod leirni mit akarsz akkor ne is vard el, hogy segitsenek. #12 leirta. Ha ott nem tudsz tajekozodni akkor neked nem valo szamitogep. Ertem, hogy duhos vagy...de ha kiirtad volna, hogy instagram akkor ennyit nem irtam volna.
2017. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
már olvastam és nem segit!!!!
2017. szept. 15. 20:56
 15/43 anonim ***** válasza:
Szerintem te valakinek a profiljat akarod feltoretni. Igazam van ? ILyen nincs, hogy a jelszot nem tudod se az email cimet/jelszo es a telefonszam is hibas. Eddig, hogy nem volt problemad. Ha ott van az eleted akkor 24/orabol 24et ott vagy nem ? :D
2017. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Ha ez segit valamit akkor a telefonon meg tudod nezni a jelszot ;) (ha persze telefonrol is beleptel)
2017. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Flóra Jandó vagy ?
2017. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

1 BOCS HOGY VÉLETLEN ELGÉPELTEM

2 NEM AKAROM SENKIÉT FELTÖRNI!!

3 IGEN OTT TÖLTÖM NAPI 24 ÓRÁBAN AZ ÉLETEM DE ELVOLT MENTE A JELSZÓ ÉS NEM SZOKTAM KILÉPNI DE VALAMIÉRT KILÉPETT ES MIVEL RÉGEN CSINÁLTAM EZÉRT NEM EMLÉKSZEM

DE KÖSZ HOGY ILYEN MEGÉRTŐEK VAGYTOK!!!!!!!

NEKEM EZ NAGYON FONTOS DE TI CSAK ÍTÉLKEZTEK!!!!!!

2017. szept. 15. 21:03
 19/43 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló!: miból gondolod hogy ő vagyok és hol tudom megnézni?
2017. szept. 15. 21:06
 20/43 anonim ***** válasza:

MInd1. Egy kicsit utanad neztem. Szoval van youtube csatornad es nem nezik meg FLO FLO xD vagy mi ?


Latom komoly gondok vannak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Ezert nem kell ugy beallitani a bongeszot, hogy mentse a jelszavakat. Csak ugy szolok ha ossze vissza maszkalsz el tudjak lopni a jelszavakat.

2017. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!