Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a jelszavakat...

Elfelejtettem a jelszavakat valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
az van hogy 2 intám van egy hivatalos és egy versenyes ...egyikens sincs kevés követőm de a versenyesnek elfelejtettem a jelszavát ja és az emailcim jelszavát is elfelejtettem amivel jelentkeztem...és akármien segítséget kérek az azt írja hogy hibás telószám vagy email vagy stb amiket ilyenkor kér!!! Valaki segítsen pls! mert egyszerüen az életem van azon az oldalon és sehogy sem tudok belépni. valak tud segiteni?

2017. szept. 15. 20:11
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
a linket amit kuldél vagy százszor elolvastam de csak annyit ír hogy többször ellenőrizzem hogy jól írtam e
2017. szept. 15. 21:38
 32/43 anonim ***** válasza:

#28

Igen ezeket mind en irtam. Nem mas. Egyetlen felhasznalo irta EN. Ha ugy tetszik nyugodtan reportolj DE nem sertesnek szantam. Igen is butasag volt reszedrol ugy beallitani a bongeszot, hogy jelszavakat taroljon. Most akkor ez nem tortent volna meg. Ha nem tudod megjegyezni fejben akkor ird le egy papirra. Ha majd kosebb elfelejtened akkor csak eloveszed. Amit leirtam #30 itt, maskepp nem fogod tudni visszaszerezni

2017. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

nem jegyeztettem meg böngészővel!!

telefonon beléptem és azota nem lépte ki! szoval nincs megjegyeztetve!! ja és nem tudom honnan tudsz nevet meg ilyeneket de légyszives nem kutakodj utánnam és a jelszavaim után akkor se ha segíteni akarsz vele kösziii

2017. szept. 15. 21:51
 34/43 anonim ***** válasza:

Na, mégis visszajöttem egy mondat erejéig:

Ha a böngésződben volt elmentve, akkor vissza tudod keresni a bejelentkezési jelszót a böngésződben a mentett jelszavaknál.

2017. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Bocs! Közben írtál mikor én meg küldtem. Tekintsd tárgytalannak!
2017. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

semmi baj

bocsi hogy itt kiabálok idézőjelesen csak ez nagyon fontos nekem

2017. szept. 15. 21:57
 37/43 anonim ***** válasza:
Nem kutakodok hisz te adtad ki.
2017. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

a jelszavam?

mikor?

2017. szept. 15. 22:01
 39/43 anonim ***** válasza:
De làtod milyen figyelmetlen vagy. Irtam hogy ha tellorol jelentkeztel be meg tudod nezni a jelszot.
2017. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
de hol? mivel nem találom
2017. szept. 15. 22:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!