Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges a Windows 10...

Lehetséges a Windows 10 rendszer frissítés miatt fogy el 85 GB hely?

Figyelt kérdés

Már mielőtt frissítettem volna, 80 ról lement 5 gb-ra a C meghajtóm, 75 gb elment a semmiért, nem értettem hogy miért, újraindítottam a gépet, kiírta hogy Windows előkészítése, Ne kapcsolja ki a gépet.. ez ment kb fél órán keresztül, aztán bejött az asztal menü és visszakaptam a tárhelyem.

Tegnap ugyanez volt de akkor több mint 1 órán keresztül frissített.

Előtte nap viszont frissítés közben meghülyült aztán megszakította a frissítést, bekapcsoltam a gépet de nem tudott belépni a rendszerbe, az asztalra.

Nem volt más választásom mint Alaphelyzetre állítani a gépet fájlok megtartásával, és utána voltak ezek a problémák amit fentebb említettem.

Lehet emiatt volt/van az hogy így lemegy a tárhelyem, vagy vírusos lenne a gép?



2018. jan. 9. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem telepítsd újra. Valami gáz van, mire kiderítenéd, 3x újrahúzod. Microsdoft oldaláról letöltheted [link]


Serialt kihagyod telepítés közben, ha nincs.

2018. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AntZ ***** válasza:
100%

Mostanában az onedrive szokott helyet zabálni:

[link]

2018. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Érdekes.

De az OneDrive nálam ki van jelentkezve, nem is használom, akkor elvileg nem emiatt csökken a tárhelyem. Nem?

2018. jan. 10. 19:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és... ha Serialt kihagyom akkor nem lesz aktiválva a windows rendszerem nem?
2018. jan. 10. 19:04
 5/11 AntZ ***** válasza:

Legjobb ha el is távolítod:

[link]

2018. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 AntZ ***** válasza:

Mivel már van a gépeden w10, így azt bármikor újra telepítheted -- azzal a verzióval ami most fut rajta -- annyiszor, ahányszor akarod. Nem fog serialt kérni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2018. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is frissítettem régebben, egy "nem hivatalos..." win 8-ra. Azóta kipróbáltam, feltettem a 10-et, és aktiváltnak írja. Érdekük, hogy win-t használjunk gondolom...
2018. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor simán letölthetem a microsoft oldalról a win10-et?

És hogyan telepítsem? Tegyem rá USB-re, külsó vinyóra? És onnan futtassam?

Illetve annyi kérdésem lenne még, hogy milyen win10 tölthető le? Home? Pro? Enterprise gondolom nem lehet :)

2018. jan. 11. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
DVD-re, vagy USB-re. MediaCreationTool, úgy emlékszem csak Home és Pro verziót.
2018. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálom ezek alapján megcsinálni.

De egyébként rámentem arra hogy Gépház - Frissítés és biztonság - Helyreállítás - és ezen belül a Gép alaphelyzetbe állítása, erre rámentem és kiválasztottam hogy a fájlokat tartsa meg viszont az összes többit eltávolítja (alkalmazások, beállítások stb.)

Mintha most újratelepítette volna, akkor most mindennek jónak kell hogy legyen, működjön, nem?

De viszont nem értem így is valamiért csökken a C meghajtóm.

Egyfolytában megy lefele a 90 gb-ról.

Újraindítom, csinál valamit fél órán keresztül, visszakapom a tárhelyem, és akkor megint csökken lefele, és tovább ugyanez.

2018. jan. 12. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!