Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért váltanak vissza az...

Miért váltanak vissza az emberek Windows 7-re 8.1-re?

Figyelt kérdés

Miért olvasom itt gyakorin meg facebookon a kommenteket hogy a Windows 10 rossz a frissítések után, sokan azt mondják semmit se ér ez a rendszer.

Régebbi Windowsok 1000x jobbak szerintük mert sose volt bajuk vele, És sokan azt mondák csak a 10-s marad akkor Linuxra váltanak.

Sokszor az engedélyük nélkül újra indul frissítés által, Linuxnál ilyen nincs.



2018. okt. 29. 16:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
15%

Hát... van pár indokom rá. 1.Az energia zabálása: Túl sok energia kell neki:ram min 8gb hogy jól fusson hdd kötelező mert az ssdt pikk pakk ki nyírja.Egy jó processzor sem mindegy mert akár processzort is nyírhat!Azért kell egy mai processzor szükséges hozzá.Van pár ismerősöm most mondok egy pár történetet.1.Az ismerősömnek volt [WIN10]

Egy i7 egy 1000gb ssd 2000gb hdd nvidia geforce 750ti 4gb 64gb rammja minden kiváló volt de egyszer csak rányomott hogy frissíti a winfosra és 1héttel késöbb le égett az alaplap az eggyi 32gb-s ramm és a videókártya a proci szerencsére túl élte.A winfos szépnek szép de a pendrivednak nem fog sokáig tartani az élettartalma.Ja és az a sok frissítés.Több frissítés van készítve winfosra mint pl...Xbox játékok xD A legjobb Windows a 8.1!![I'M 8.1 FAN]:)

2018. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

#11: ez hülyeség, ahogy van. Én mindenhol 4 giga rammal használom, és még játszani is tudok vele átlagos játékokkal. Második furcsa dolog: apám 6 éve ssd-t használ, ugyanazt az ssd-t. Még semmi baja. A merevlemezem, ami márkás darab, és csak 4 éves, már elkezdett belassulni, nehezen pörög fel...

Aztán az ismerősöd gépe...: Nem lehetséges, hogy azért égett le az alaplap, mert a háztartási alaplapokat nem 64 giga RAM kiszolgálására tervezték, és így nem bírta árammal?

A frissítések meg: örülj neki, hogy igyekeznek lépést tartani a hackerekkel, és minden megtalált rést azonnal foltoznak.

Én személy szerint azt mondom, hogy aki cefettül szidja a windows 10et, és a 7 a húdejóóóó, az csak a közösségi médián és egyéb helyeken hallgatta a rettegéssel teli baromságokat. Én, mint fejlesztő, azt mondom, hogy sokkal többet tud a 10- stabilabb, és gyorsabb, mint a korábbi verziók. Nem mellesleg támogatja az újabb dolgokat is, mert a 7es például tényleg hamar le tudna amortizálni egy gyengébb ssd-t

2018. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Most ugy be lassult a gépem mint az álat, csináltam egy újra inditást ki írja frissít egyből újra indult, még mindig lassú, a HDD led meg vakitsa a szememet annyira világit meg a sok villogástól, ki is kapcsoltam a gépet, most vissza kapcsolom és gépről folytatom.

Ha erre a hibámra is tudtok válaszolni jó lenne https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2018. okt. 29. 20:10
 14/32 A kérdező kommentje:

Gépház: MTECH AS08A-BK BLUE

TÁP: FSP 400W HEXA

Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)

Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz

Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT

SSD: Adata 128 GB

Merevlemez: Toshiba 1TB

Merevlemez: WD 1TB

22x dual layer DVD író

2018. okt. 29. 20:16
 15/32 anonim ***** válasza:
Ted fel a 8-att, asztám megglátlyukk...ezz a válaszomm a kérdéseddra... szki
2018. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

# 15 Rendben.

A másik kérdésemre is tudsz válaszolni?

Déllelőt volt még hang, de este fele már nem.

Mikkor win7 használtak kb 2 éve akkor is volt ilyen, ha jól hiszem akkor újraindítás meg oldotta akkor, de most nem.

2018. okt. 29. 21:02
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem drive probléma vagy hang be állítás de majd holnap csinálok videót hogy lehet megoldani!
2018. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Először rögtön aznap tettem fel a gépemre a Windows 10-et amikor megjelent (ingyenes frissítés Windows 7 Pro-ról). Akkor használtam kb 2 hétig, majd valamin felcsesződtem és visszatettem a 7-et.

Egész idén márciusig 7-et használtam, de március közepe felé feltelepítettem tisztán a 10-et. Azóta semmi problémám nem volt vele, gond nélkül megy.

2018. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha már régóta van fennt a Windowsos akkor csinálj egy tiszta újratelepítést, utána pedig ha még mindig gondok vannak akkor manuálisan telepítsd/frissítsd a drivereket a gépeden. Videókártya, hangkártya stb. HDD Sentiellel nézd meg a háttértárad állapotát. Próbálj angolul rákeresni a specifikus problémáidra ha még ezután sem lenne jó, de valószínűleg ha ezeket megcsinálod már meg kéne oldódnia, vagy hardveres a probléma. Végső soron egy szakembert is felkereshetsz.

2018. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

# 19 Nincs semmi baja a gépemnek. Érted?

A két kezemen nem tudom meg számolni hányszor raktam újra a win10-t, és már sokszor adtam esélyt neki, de tegnap be telt a pohár, és ide nem kell szakember érted?

Sok ismerőm pc és laptopján hibák voltak, de rá tette a win7- vagy a 8.1-t meg szűnt a gond.

Mikkor vettem a gépet win7-volt rajta sokáig bírta nekem, mikkor át tértem 10-re jöttek a gondok.

Inkább ma vagy holnap rakom fel a 8.1-t és ha már nem támogassák a rendszert akkor Linux lesz.

2018. okt. 30. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!