Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért váltanak vissza az...

Miért váltanak vissza az emberek Windows 7-re 8.1-re?

Figyelt kérdés

Miért olvasom itt gyakorin meg facebookon a kommenteket hogy a Windows 10 rossz a frissítések után, sokan azt mondják semmit se ér ez a rendszer.

Régebbi Windowsok 1000x jobbak szerintük mert sose volt bajuk vele, És sokan azt mondák csak a 10-s marad akkor Linuxra váltanak.

Sokszor az engedélyük nélkül újra indul frissítés által, Linuxnál ilyen nincs.



2018. okt. 29. 16:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
8.1 még sokáig támogatott, tedd fel azt.
2018. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Volt Win10-em,de folyton hajtott az SSD és HDD LED.Tűntek el feltelepített alkalmazásaim és egyebek a megosztós mappából.Egyszer film nézés közepén,majd játék közben nekiállt frissíteni.Na itt elgurult....Ment vissza a Win7.

Ott meg voltam olyan hülye,hogy engedtem frissíteni egyszer,utána folyton elfogyott a RAM-om (4GB)folyton és csesztetett,hogy zárjak be valamit.

Beleuntam és feldobtam a Linux Mint 19-et.

Azóta ilyen gondom nincs és még gyorsabb is a gépem.


Lehet nem mindenkinek vannak ilyen gondjai,pl. kollégám esküszik,hogy nála soha semmilyen gond nem volt a Win10-zel.Lehet igaza van,lehet hogy kamuzik...:)

2018. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani.Az unokaöcsém megoldotta a problémát.Belépett a gépházba azon belül a rendszerbe és azon belül a hangokba.Ott be állította a fejhallgatót és rá nyomott a Hibaelhárító gombra.Majd ki választotta a fejhallgató gombot.Tovább ment és be dobta a hang tulajdonságok enhancements fülre és rá kattintott disable all. És nyomott egy tesztet és sikerült. Nem írta ki hogy hiba!Hanem le játszotta a dallamot Megvan a hiba(Windows 10)
2018. okt. 31. 18:54
 24/32 anonim ***** válasza:
37%
A Windows 10 messze a legkiforottabb oprendszer. Lehet Linuxoszozni, de nem véletlenül nem terjedt el. Nem átlag júzereknek való. Kedves kérdező neked pedig szükséged van szakemberre. Az unokaöcsi kifújta az orrod, pedig ez nem egy egetverő feladat volt ami a problémát okozta.
2018. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor mégiscsak driver probléma lehetett, aminek most valszeg le van tiltva az eszközspecifikus része.
2018. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Amikor a windows 10-volt a gépemen akkor le formáztam a belső hdd-eimet és a teljesítmény lement 86%-ra. Aztán feltelepítettem a windows 8.1-et és vissza ment 100%-ra. Erre mondjatok választ miért ilyen a Windows 10?
2018. nov. 1. 17:49
 27/32 A kérdező kommentje:

Most meg Windows 8.1-l van most gondom, nem ismeri fel a 2013-s Samsung telómat. Win10 egyből felismerte.

Miért van ez?

Miért sz..pok minden rendszerrel?

Win7 meg nekem 2018-ban nem rak fel semmi driver-t se neten stb, régen felrakott mindent.


Nem tudom már mit csináljak, már nagyon ideges vagyok semmi se akar sikerülni.

2018. nov. 1. 20:18
 28/32 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Pocket Neo S5310
2018. nov. 1. 20:20
 29/32 A kérdező kommentje:
Segítsetek?
2018. nov. 2. 10:45
 30/32 anonim ***** válasza:
A felhasználó bénasága nem a rendszer hibája. Nem az szivat, hanem te saját magad.
2018. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!