Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért vannak ezek a gondok az...

MrRobiHUN kérdése:

Miért vannak ezek a gondok az alaplapommal?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött a történet, hogy tönkrevágtam az MSI alaplapomat Flashelésel, ezért vettem egy újat. Megmondom az őszintét, nem volt sok választásom, mert régi DDR3-as bemenettel és a Socket 1155-el rendelkező alaplapok már nem nagyon kaphatók (használtan lehet, de inkább újat akartam). Nem akartam új processzort vagy RAM-ot venni, így megvettem a kínai "Sofobad H61 Intel Motherboard"-ot. Beraktam minden jól ment, míg azt nem vettem észre, hogy nehezebben fut a gép (nem olyan gyorsan), de a legnagyobb problémám az, hogy ennek a BIOS-ában be van kapcsolva a LAN, de a Windows úgy jelzi, hogy nincsen hálózati adapter. Kaptam hozzá még egy DRIVER SETUP CD-ét, de amikor elindítanám a telepítőt, mondjuk a HD Audio Driver-nek, akkor a Microsoft Visual C++ bejön azzal a hibaüzenettel, hogy "abnormal program termination error". Ha valaki sejti mi a gond írjon vagy ha tud ajánlani olyan Socket-el és DDR 3 bemenettel rendelkező alaplapot. A válaszokat előre is köszönöm!!!

2018. nov. 10. 00:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Ahh, bocsánat, én voltam a hülye. Minden alaplap cserénél újra kell telepíteni az operációs rendszert!!! A gond megoldódott.
2018. nov. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!