Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek macbook vagy windows?

Szerintetek macbook vagy windows?

Figyelt kérdés

Elvileg többet kibír a macbook. Telefonból Iphone-om van, azt nagyon szeretem!

Macbookon hogy működik a zene letöltés (ami ingyenes és nem itunes)?

Lehet youtuberől konvertálva, mint a windowson?

Illetve működik rajta a diablo torrent?

World excel stb?



2019. máj. 10. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Windows mellett:

- Én nem bírtam megszokni a MacOS-t, szerintem logikátlan

- A legújabb MacBookokon csak USB-C port van szóval hordozgathatod mindenhova

- "normális" laptopra rakhatsz mindenféle rendszert, cserélgethetsz benne 1-2 alkatrészt, Mac-ben nem


Macbook mellett:

- Általában több ideig bírják mint a Windows-os laptopok egy feltöltéssel

- Ha iPhone-od van, azzal össze lehet jól hangolni

2019. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Jó dolog a mac. Lehet letölteni ingyen zenét, de aki youtuberól tölti azt máglyán kéne elégetni. :) Online konverterekkel lehet nyilván... Van rá Office csomag is, azt nem tudom, hogy a Diablo-t kiadták-e Mac-re, de a Mac OS mellé telepíthető Windows is.
2019. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A MacBook mivel sima nem túl komoly laptop igy tulkeppen windowst is tehetsz rá .

Simab letotlhetsz zenét van office csomag megveszed a azt kész. A diablot nem tudom.

Pont úgy használhatod mint a pct pár limitacioval de ha akarod fel a windowst és akkor van egy jó géped.

2019. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha torrentelnél, akkor nem való neked a mac. A macOs nem szétb*szásra van, egy elegáns és leegyszerűsített rendszer, a felhasználó részéről kevesebb beleszólással. A mac komlyabb teljesítményt igénylő szoftverekhez való például, grafika, 3d, film, zene. Egyáltalán nem kényelmes rajta kalózkodni, munkagépnek viszont annál inkább alkalmas, főleg kreatív munkához, mivel egy szimpla office csomaghoz aránytalanul jó. Ha a világháló szemetével akarod megtölteni a gépet, arra én valami kevésbé értékes dolgot vennék, a másik meg, hogy a windows rendszere erre sokkal alkalmasabb, kevésbé "védett" a felhasználó elől, könnyebb, és élvezetesebb rajta torrentelni, letöltögetni.

Macbookra windowst telepíteni pedig felér a legbagyobb bűnnel, és az elemi ostobasággal, ráadásul totál értelmetlen. :'D A Macbook nem azért jó, mert hűdeerős lenne hardveresen, hanem azért mert macOs van rajta, ami a gyengébb hardverrel is jobban megy, mint a windows egy erősebbel.

Ez az egész vonatkozik a régebbi macbookokra, és windowsra, kb 2017-ig. Azóta hanyatlott az apple, és fejlődött a windows. A rendszerek közti különbségek még mindig megvannak, de az apple állítólag már csak az árai verik az eget, nem a termékek minősége, a windows meg egészen felhaszbálóbaráttá vált az utóbbi időben.

2019. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az előző válaszomból lemeradt, hogy nem vagyok szakértő, csak azt mondtam el, ami a tapasztalataimból, (régóta használok párhuzamosan mac-et és windowst) és az általam olvasottakból kiderült.
2019. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Két trollkodó kérdésem lenne:

1. Miért akarsz rohadt drága laptopot venni, ha utána lopni akarod rá a zenét és torrenteznél?

2. Miért akarsz másik oprendszerre váltani, ha utána Windowsos szoftverekhez akarod magadat kötni?

3. Miért akarsz drága, hardveresen közepes laptopot? Mert tovább "bírja"? Akkor fogd azt a pénzt amit most egy Macbookra költenél, felezd el, vegyél belőle egy jó laptopot, aztán amikor 2-3-4 év múlva úgy érzed, hogy már "nem jó", akkor a pénz maradék részéből vegyél egy újabbat, erősebbet.

2019. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Torrent működik mindenféle unix alapú rendszeren, így mac-en is.
2019. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
HP-nek vannak gépei, amik mac-et utánozzák, csak drágábbak és gyengébb teljesítményűek. Szóval ez sem 100%, hogy a Winfossal érkező rendszer az olcsóbb. Elitebook 840 G5-nál vannak olcsóbb retinás macbook air-ek, amiken még a billentyűzet is használahtó és nem hulladék minőségűek a bemeneti csatlakozói és még olcsóbbak is. Aztán mégis több HP-t adnak el, mint, ami indokolt.
2019. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Windows SSD-vel. Nincs szükséged mac-re.
2019. máj. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
Windows 10 legálisan!
2019. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!