Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom beállítani a mobilne...

Nem tudom beállítani a mobilnetet Windows 10-es laptopon. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

A lényeg: Adott egy Fujitsu Celsius H910 laptop, benn egy SIERRA gyártmányú 3G/HSPA "modemmel", és egy SIM kártya olvasóval.

A "modem" működik, a SIM kártyát is látja a rendszer, de a Windows kiírja, hogy a mobiladat le van tiltva, engedélyezzem a laptopon (keressem meg a "gombját" vagy funkcióbilllentyűt)

Nos a gond az, hogy ezen a gépen csak egy csúszka van "WIRELESS" felirattal, ami természetesen BE VAN KAPCSOLVA (Egyébként a wifi sem működne)

Megnéztem a BIOS-t, ott cska a hardvert tudom letiltani/engedélyezni, de ot is ENABLED a helyzet...

Szóval a hardver működik, a SIM kártya is be van olvasva, de a Windows azt hiszi, hogy nincs bekapcsolva az eszköz....


Hogy tudnék életet lelni a mobilnetbe?

(Tudom, régi cucc, de azért mégis jó lenne ha működne.....



2019. máj. 18. 06:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerinted maradjak Win10-n vagy rakjam fel a Win7-t?


Panda vírusirtó is jó?


Te mit használsz majd Win7 után?

2019. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Először is nézz utána, hogy egyáltalán van-e minden hardveredhez win7-es driver! Ha viszonylag új, legfeljebb 2-3 éves géped van, akkor esélyes, hogy nincs.

Sajnos én kénytelen vagyok 10-et használni, ugyanezen okok miatt, de egyre inkább gyűlölöm. Lehet, hogy kénytelen leszek átállni Linuxra, ha tényleg igaz, amit a Micro$oft mond, hogy nem lesz több windóz.

2019. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Shaddark ***** válasza:

Én 10et használok otthoni és munkahelyi gépen is, felügyelek másik 50et és nem szokott gond lenni velük.

Nem több mint amikor 7-ek voltak.

Szerintem a gond nem a 10 és 7 közti különbséggel van, hanem a home és a prof verziók közti különbséggel.

A profon (én csak ezt használom mindenhol) mindent be lehet állítani, egy jól beállított géppel pedig nincsenek problémák.

A home pedig úgy működik mint egy android, csinálgatja magától a beállításokat, semmit sehová nem lehet állítani, törölni ... ... ...

Valószínűleg debileknek gyártották, akik csak be meg ki tudják kapcsolni a gépüket :)

2019. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kaptam egy gépet két és fél éve, Windows10-el. Újra kellett telepiteni, aztán tönkrement a HDD stb. A gép rossz vagy a Windows10? Úgy látszik, mind a kettő. A Windows10 Home ócska vacak! A gépet eladnám, de 30 ezerért se kell senkinek. Van egy üzleti gépem Windows7-tel, az jó, pedig már 6 éves.
2019. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Shaddark ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak, a gépházban keresd szerintem azt a bekapcsolási lehetőséget, feltehetően oda rakták.

"Hálózat és internet"

2019. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ott azt írja: MOBIL (Kikapcsolva)

Bekapcsolásra lehetőséget itt nem mutat.


Kiírja, hogy keressemmeg a laptopon a "bekapcsológombot" de a gépen a "WIRELESS" [ON] állásban van (Másik kapcsoló nincs, ez kapcsol ki-be minden vez.nélküli cuccot)

2019. máj. 29. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!