Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen változás várható?

Milyen változás várható?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy g4560, és rx470 4gb, 8 gb 2400 mhz ram helyére kerül, egy i5 9600k, 1060 6 gb, és 2x 8gb 3000 ,hz ram. Ezt ajándékba kapom, tudom lehetne mondjuk 1660 ti a kártya, de ez most nem választás kérdése, örülök neki, hogy ezt is kapom.


De a kérdés. Sajnos egyenlőre nem lesz tuning alaplap, tehát z 390, így a proci nem lesz húzva. A kérdésem, hogy nem tuning alaplappal is várható teljesítmény növelés?


2019. júl. 29. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Sokkal erősebb konfig, szóval jobb lesz a teljesítmény. De ezt csak így egybe tudod megkapni? Picit aránytalan így, de ha lesz pénzed fejleszteni ne z390 lapot vegyél hanem egy combosabb kártyát mondjuk rx 5700-at.
2019. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Én olyan 10 20 közötti FPS növekedésre számítok max. Bár olyan játéknál ami az AMD kártyákat szereti mint pl a BF5 vagy World War Z ott talán semennyi. 1060 al párosítva nincs is nagyon értelme tuningolni a 9600k t szóval azon ne parázz főleg ha csak 60hz es a monitorod.
2019. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Második vagyok és annyit hozzátennék hogy én is azt javaslom amit az első írt hogy inkább majd egy egy új Navi kártyát újíts a jövőben ha már lesznek jó kis 2 3 ventis kiadásban. Az RTX super árai itthon nagyon el vannak szállva az 1660ti meg nem lenne olyan nagy előre lépés
2019. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!