Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudom még csak 1 hét telt el...

Tudom még csak 1 hét telt el de nem fogytam semmit, mikor várható változás életmódváltás után?

Figyelt kérdés

Eddig elég sok gyorskaját ettem, csokit se vetettem meg, vizet egyáltalán nem ittam csak jegesteát..

És hát 167 centimhez 58 kg lettem nagyon zavar..

1 hete semmi cukrot nem eszek, csak kevés szénhidrát, sok fehérje,csak olivaolaj,étolajat nem használok, mindent betartok, vizet iszok sokat.

De ma megmértem magam és 58,5..

Lassan menstruálok köze lehet ehhez?

Szeretnék újra 53-55 kg között mozogni maximum.

Mai étrendem pl, reggel tejes kávé, délben egy cukormentes müzliszelet és egy abonett zsírszegény sonkával, vacsorára meg kukoricalisztes hal zölségkörettel és egy marok teljes kiörlésű durum tésztával.

Ez csak egy példa.

Mikor várható étrendváltás után fogyás? 1 hét után 1 kg azért már kéne hogy lemenjen nem?


2019. júl. 8. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

167-hez a 58 tökéletes. Én 160-nal és szintén 58 kg-val jól nézek ki.


Az étrended viszont elég kevésnek tűnik. Ha ilyen kevés kalóriát viszel be, akkor hiába a minőségi táplálék, csak hízni fogsz. A szervezeted lassan lebontja az izmaidat, miközben a bevitt kaját megpróbálja zsírként elraktározni, mert úgy érzi, nincs elegendő tápanyag és spórolni kell.


Ha nem tetszik az alakod, akkor diéta helyett inkább sportolj. Az izmaid adják a tested formáját. Az 58kg-nál kisebb súly már kevés lenne a magasságodhoz.

2019. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. Hány éves vagy?

2. Az étrended így ebben a formában kuka. Egyrészt, ez jóindulattal is csak 1000kcal körül van annál biztos nem több. Másrészt az elosztás valami förtelmes. Reggelire kéne többet plusz valami fehérjét is kéne bevinni tízórai valami gyümölcs ebédre szintén fehérjeforrás kellene, uzsonna, és vacsorára valami kisebb könnyebb kaja. És a mozgást nem kéne kihagyni, mert hiába eszel rendesen ha nincs mellé mozgás. Ha kell még segítség írj nyugodtan. Nem mondom, hogy profi vagyok de sokat tanultam, többek között a saját káromon is. Ahány ház annyi szokás, kinek ez kinek sz jön be, de ez fixen nem jó amit csinálsz.

2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De tényleg van rajtam felesleg, esküvőkor 53 voltam és akkor jól éreztem magam a bőrömben.. igaz akkor csinálták a fogaimat előtte és 3 hétig csak levest meg joghurtot ettem meg azóta gyereket szültem..

Na mindegy, hogy vegyem rá magam az evésre? Tényleg nem vagyok éhes délig egyáltalán, megiszom a kávét az eltelít ebédig.

Plusz délelött csak édeset kívánok,ilyen szendvicsféléket nem tudnék megenni, édeset meg nem szabad, a fitnesz királynők zabkásáját meg utálom. Ezért inkább ebédelek csak.

2019. júl. 8. 22:03
 4/17 A kérdező kommentje:
27 vagyok, gyógytornászhoz pénteken megyek addig nem merek mozogni ,hátha szét van nyílva a hasizmom szülés után így hab a tortán címen.
2019. júl. 8. 22:04
 5/17 anonim válasza:

Ne haragudj, ha megkérdezem, de te normális vagy? Hova akarsz fogyni? Én 158 centihez vagyok 43-44 kg egy betegség miatt és én lennék a legboldogabb ember a Földön, ha 50-53 lehetnék!


Találsz a neten mindenféle kalkulátort, hogy hány centihez hány kg a normális, esetleg ha a testedet nem tartod szépnek, akkor inkább edzhetnél, hogy szebb alakod legyen. Egyébként meg a fogyáshoz nem csak arra van szükség, hogy mindenféle abonetet meg diétás műzlit egyél, hanem elengedhetetlen a testmozgás is, csak ilyen kajáktól NEM vagy NAGYON LASSAN fogsz fogyni.


Tényleg ne nagyon akarj a súlyodból veszteni, amikor most tökéletes, ha elfogadod ezt a tanácsot, rengeteg hátránya van. Állandó megjegyzések, nem adhatok vért és plazmát sem, rengeteg betegség kerülget télen a legyengült immunrendszerem miatt, novembertől márciusig folyamatosan beteg vagyok.


Üdv!

2019. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De tényleg van rajtam felesleg, ne mondjátok hogy az a normálisan elhízott amiket látok nap mint nap hogy lassan szétfolynak a nők?

Sokkal kevesebb már az elhízott férfi mint a nő , és ez egyre súlyosabb ahogy látom.

Már kevés a normális testalkatú ember, és én se vagyok már az, esküvőmön az voltam pedig nem edzettem akkor sem.

Lehet a Juliska elégedett hogy leül aztán dudorodik ki a hasa, én nem.

Combomról meg karomról nem is beszélek.

Ha az kell hogy reggelizzek akkor reggelizek valahogy, csak fogalmam sincs lassan mit szabad enni és mit nem.

Valaki azt mondja káros a 6 óra utáni evés,valaki azt mondja nem. Valaki azt mondja lehet bűnőzönapot tartani,valaki azt mondja nem. Valaki szerint a hüvelyesek is tiltottak,valaki szerint tök jó.

Kezdek becsavarodni ebbe az egészbe, szeretném ha valaki segítene hogy ezzel egyáltalán így fogok fogyni hogy egészségesen étkezek vagy sem?

2019. júl. 8. 22:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiló alapján nem is lehet megítélni. Ha nincs rajtad semmi izom, akkor elhiszem, hogy nem tetszik amit látsz. A gyógytórnásszal egyeztess majd, hogy milyen mozgásformát végezhetsz. És ne kilóba mérd magad, hanem centibe!!
2019. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van! A kiló nem mod sokat, a tested összetétele annál inkább. Esetleg a testzsír%od nem tudod? Mondjuk én a hejedbe, miután megjöttél a gyógytornásztól, és engedi csinálnék heti 2szer súlyzós edzést 2szer pedig aerobot. Persze csak ha engedi. Egyébként én is megfigyeltem, hogy a férfiak már jobban figyelnek talán magukra mint a nők, férfit kevesebbet látok elhízva mint nőt.
2019. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Lehet inkább egy pszichiáterrel kéne beszélned, mert úgy hangzik, hogy testkép zavarod van. 167 centihez az 58 kiló majdnem kevésnek mondható.


Nincs rajtad felesleg, csak bebeszéled magadnak. Ne stresszelj ezen.

2019. júl. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Lol na jó tovább nem bizonygatom hogy van rajtam..

Na de aki írta a testzsírt hogy az lehet a probléma, akkor ezen nem is segít a fogyókúra/diéta? Testzsír százalékomat nem tudom de míg nem tudok edzeni addig felesleges diétáznom?

Hogy lehet táplálkozással leghatékonyabban segíteni a csökkenését?

Szedek pyruvat zsírégető tabletta peakshopból természetesen csak diéta kiegészítőként.

2019. júl. 9. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!