Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes várni egy...

Szerintetek érdemes várni egy rx 5600 vagy 5600xt-re vagy rx 580 4gb érdemes most megvenni?

Figyelt kérdés

Elméletileg 1660 ellen küldené harcba az amd. Gondolom alacsonyabb fogyasztása mint az 580-nak és valamivel jobb teljesítmény.


Most láttam újonnan 580 4gb-t 50000-ért. Gondolom lassan elkezdődik a kiszorásuk, mielőtt néhány hónapon belül megjönne az új széria.


Nehéz mondjuk ennyi pénzért ez a teljesítmény ajándék. Bár novemberre terveztem a gépfejlesztést. Jobban akkor lenne pénzem, de ár érték arányban talàn most lenne ideje?


2019. aug. 7. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Megéri, mert a gtx 1660 ti ellenfele lesz. És szerintem olyan 70k körűl meg lehet már kapni. Bár én ezt a sima rx 5600-ról tudom, az xt változatról még nem olvastam semmit!
2019. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj novemberig. Az új navi kártyák tudják a FidelityFX sharpening technológiát is ami simán jobb mint az Nvidia DLSS-je és sokkal több játék is támogatja. Tehát nemhogy csak erősebb kártyát tudnál majd venni jobb fogyasztással, de még szebb képminőséget is el fogsz tudni érni velük.

Na meg az RX5700 ak elég komolyan tuningolhatóak szóval esélyes, hogy a gyengébb tesóik is megőrzik ezt a tulajdonságot.


Mellesleg 580 ak még novemberben is lesznek de 590 ek mindenképp és azoknak is le kell majd vinni az áraikat addigra szóval szerintem nem veszítesz ha nem most veszel újat.

2019. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most anyagilag amúgy is szűkösen fért volna bele. Akkor marad a november, csak a memória árak nehogy elszálljanak addig. Komplett gép építés lesz, laptopról váltok.


Mellékes megjegyzés, összerakhatnék egy gépet VGA nélkül. Office-hoz nem kell, játékra meg addig ott a PS4. Csak nem tudom hány wattal számolják. Még nem derültek ki a fogyasztási adatok. A villanyszámla meg nem mindegy, hogy éveken át 450 van benne vagy 550w táp.

2019. aug. 7. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Minőségi 450w több mint elég . nekem se ásó id focus gold 450 w van egy rx 5700 és egy i7 9700 al ez fogyaszt max 370w körül szóval neked egy gold minősítésű 400w tökéletesen elég lesz
2019. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl bequiet pure power 11 400w
2019. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 7. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Megéri várni mindenképpen. Egyébként nem tudom jól értettelek-e, de a gép fogyasztása nem a táp méretétől függ hanem a többi komponenstől. Ha egy 200 wattot fogyasztó konfigot egy 1000W-os táppal raksz össze attól még ugyanúgy 200 watt lesz a fogyasztás.
2019. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!