Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót ajánlotok...

Milyen nyomtatót ajánlotok itthonra ami jó gép és utángyártott festékpatronokat is elfogad?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

apa kezdődik

már megint? :D

neked egyiket sem ajánlom, mert utána 1000001 hülye kérdésed lesz megint

NEKED A NYOMTATÓ NEM VALÓ! menjél legózz inkább :)

2019. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te pedig egy öntelt, egoista barom vagy.
2019. aug. 8. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
2019. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

te sajnos csak egy idióta és még öntelt sem lehetsz, mert nincs mire

lusta is vagy mellé az már biztos

ha az utána olvasásba fele ennyit tennél, mint a kérdés ismétlésébe már rég közelebb járnál a válaszhoz

de maradj buta és várj a sült galambra :)

2019. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 karcsi59 válasza:
100%
A kérdésedben ugyan kicsit a válaszod is benne van, azért megpróbálok jót válaszolni. Tintasugaras nyomtatót otthonra nem érdemes venni szerintem. Ha sokat használod, azért kerül sokba a festék, ha meg keveset, akkor meg azért (beszárad, és festékkel tisztítja ki magát). Egy olcsó, megbízható lézer nyomtatót javasolok inkább. Olyat, amelyik nem túl nagy, és a tonerjét is olcsón töltik, vagy olcsón beszerezhető. Mivel ezek porral működnek, több év állás után is azonnal lehet velük akár sokat is nyomtatni. A HP 1018, 1019, 1020 nyomtatói ilyenek. Ha egy hibátlan példányt szerzel, évekig nem lesz gondod vele. Ehhez a családhoz ráadásul a HP még mindig biztosítja az új operációs rendszerekhez való drivert, pedig a nyomtatót már rég nem gyártják. Rengeteg működik ezekből most is, ezért könnyen találsz eladót, vagy elajándékozandót. A színes nyomtatást meg időnként profi helyen megteszik, sokkal jobb minőségben, mint otthon egy tintasugarassal.
2019. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Karcsi.
2019. aug. 10. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném mire használod és milyen gyakorisággal.

Szakdolgozatok, beadandók, vagy egyéb dokumentációk?

Fényképek?

Ha csak doksik, fontos-e, hogy tudjon színeset?

Heti átlagban hány oldal?

Ezeknél az otthonra való olcsóbb nyomtatóknál minőségi különbség nem nagyon van. Nem az alapján érdemes választani, hanem gazdaságosság alapján. Nem az az olcsó nyomtató, ami olcsón megvehető, hanem, amibe jó ár/érték arányba kapsz patront/toonert. Tintasugarasból az utántöltött, utángyártott necces, lehet nem működik, vagy tönkre is teheti a nyomtatót, és hiába a jótállás, ha látják, hogy nem eredeti van benne, ráfogják akkor is, ha nem amiatt hibásodott meg a készülék.


Érdemes lehet elgondolkodni a külső tintatartályos nyomtatókon is. Nem olyan drága és ha tényleg használod a nyomtatót, hamar megtérül.

2019. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nekem már lassan 2 éve van Epson tintatartályos nyomtatóm (L382), és egyszerűen imádom! Már bőven megtérült az akkor kifizetett 45 ezres ára. A kezdőcsomag tintája (13.000 oldal f-f és 6500 színes) még mindig nem fogyott el, már bőven 2000 oldal felett járok vele, aminek nagy része fotó volt, ami ugyebár nem 8%-os lefedettségű, mint egy sima dokumentum. Az sem elhanyagolható, hogy van rá 3 év gari, és egy üveg 70 milis gyári festék kb. 1500 Ft, ami megint 3-4000 oldalra elég (0,5 Ft/oldal nyomtatási költség). Ehhez képest az előző Canon-omhoz vehettem 20 db 10*15-ös fotó után 15.000-ért akciósan a patront (az egész nyomtató 17.000 volt), előtte meg a Samsung mono lézerhez 20.000-ért az 1000 oldalas tonert (egyszerű a matek, 1 oldal=20 Ft). Ja, és simán bírta 2 hónapig beszáradás nélkül (eddig ez volt a leghosszabb kihagyásom két nyomtatás között).

Szóval nálam eddig mind megbízhatóságban, mind minőségben, mind gazdaságosságban simán veri az összes eddigi nyomtatómat.

2019. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy mindezt leírtad !
2019. aug. 14. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Hali. Egyszerű Cannon MXTS3100 tökéletes wifis laptopról vagy telóról és a googléval összekötöd akár honnan nyomtathatsz. Emag on vettem Januárban és csak két duķumentumot nyomtattam. 50% leárazás volt 12000 kb . Minden nap van akció és teljes leírás minden hez. Én már csak wifist vennék már csak nagyon kényelmes ja és szkennelős is . Minden rendszer támogatja pl.win 10 nekem 10 pont
2019. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!