Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Oculus Rift S-t megéri...

Az Oculus Rift S-t megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Amazonon az értékelések 19%-a 1-es, és 46%-a 5-ös.


Elkezdtem olvasgatni az 1-es értékeléseket, ami kicsit elbizonytalanított. Sokan küldik vissza a terméket, általában hasonló okokból, mint például

1: Valami Black Screen probléma amit nem igazán értek

2: "Hó effekt" amit szintén nem igazán értek, de úgy írták le, hogy megadott időközönként kivilágosodik a képernyő vagy mi, és teljesen kizökkent

3: A szenzorokat úgy szidják ahogy tudják, állítólag rémesek és nem működnek jól

4: Állítólag kijött valami update az eszközhöz, ami használhatatlanná tette (erről ha valaki tud valamit, kérem ossza meg)

5: A fekete állítólag szürke benne, ami nagyon zavaró

6: A hangtechnikát szidják még nagyon, de ez engem nem érdekel mert úgy is fülhallgatóval terveztem használni

7: Sokan mondták, hogy nem ismeri fel a gép az eszközt, pedig GTX 1060-ja volt 3 Displayport kimenettel, és papírnehezékké vált a fejes

8: Állítólag volt valami olyan hiba is, hogy a gép alvó módba váltása után fekete a képernyő (de én úgy sem használok alvó módot)

9: Volt aki azt mondta, GTX 1080 TI-al sem tudta használni, mert annyira szaggatott és használhatatlan volt neki

10: Az Oculus Supportot szidja még mindenki hogy mennyire nem megbízhatóak, nem segítőkészek, nagyon időigényes mire figyelmet fordítanak az emberre, és sokáig tart a probléma feltárása, aminek általában az a vége, hogy küldd vissza a terméket, és ezért rengetegen vissza is küldik

11: Német amazonról rendelve a visszaküldés is problémás lehet mivel 10k a szállítási költség, és van, aki nagyon benézte ezzel, hetekig kellett tökölnie, kész rémálommá vált neki az egész ügy, és hónapokba telt mire visszakapta a pénzét.


Szóval "kicsit" elbizonytalanodtam a témával kapcsolatban, ezért szeretném olyan emberek véleményét kikérni erről, akiknek van Oculus Rift S-jük.



2019. aug. 9. 10:41
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Mintha olyat mondtak volna a múltkor a "The VR" -os debreceni srácok, hogy az Oculus Rift -es cég virtuális valóság kütyüi leáldozóban vannak. Nem tudom mire értették, de ez volt a fő profiljuk régen, állandóan tesztelték őket. Biztos nem mondtak hülyeséget.
2019. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen egy nemrégi Happy Hourben is volt róla szó, hogy a konkurens cégek már kezdik igencsak lehagyni az Oculust. Elkényelmesedtek kicsit mint az Intel az utóbbi pár évben.
2019. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!