Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire éri meg hasznbáltan...

Mennyire éri meg hasznbáltan venni egy video kartyat? Mert sose vettem meg igy keztol semmit mint pl jofogas csak pc boltokbna ahol vallalnak garanciat

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
3-as szinten éri meg
2019. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem
2019. aug. 9. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat szoktam venni amin legalább egy év bolti gari még van.
2019. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen de neztem 15 ezer forintom lenne vidikarira jatekra kellene es ilyen arba hat finoman szolva sincs egyik hasznalt pc boltba se
2019. aug. 9. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Hardveraprón rákeresel, amire szükséged van, majd ha találsz, megnézed az eladó értékeléseit. Ha lehetőleg sok pozitívja van (ami az eladásokról szól), akkor jó vételt tudsz csinálni.

A garancia sem minden esetben plusz pont, mert szólhat külföldre, vagy egy, az ország másik pontján levő kisker.-be.

Valamint, ha tényleg jó eladót választasz, akkor esélyes, hogy próbagaranciát vállal, ami hasznos lehet.

Szerintem nyugodtan vásárolhatsz használtan, és még egyszer ajánlom a hardveraprót, illetve, hogy figyeld az értékeléseket.

2019. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még? Már az egész sámtech kategória a te 15 ezer ft-os videokártyáddal van tele. Már az előző 3 kérdésedben megválaszolták.
2019. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!