Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép nem észleli az...

A számítógép nem észleli az egeret és billentyűzetet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Újra telepítettem a gépem (Windows 10 eredeti) és nem észleli a billentyűzetet és egeret.

Próbáltam más portot, reseteltem a biost de semmi.

Aztán vettem egy ps2es egeret és azt érzékelte.

Az eszközkezelőben nem észlelte az egeret és billentyűt sem.

Az egér és billentyűvel 100% hogy nincs baj mert más gépen és a biosban megy.

Mostmár a ps2es egeret sem észleli.

Próbáltam Usb 2.0 és 3.0ban is.

Alaplap: HP Z400



2019. aug. 13. 14:04
 1/6 Shaddark ***** válasza:
Windows updateket told fel mindet, amíg ki nem írja keresés után hogy nincs több.
2019. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen baj van, hogy fent van mind
2019. aug. 13. 15:32
 3/6 Shaddark ***** válasza:

HP weboldaláról:

Connect the computer to the Internet if it is not already connected.

In Windows, search for and open Device Manager.

In Device Manager, expand Other devices. If Other devices is not listed, Windows was able to identify and set up all plug and play hardware on the computer.

If there are any references to USB, such as USB Host Controller, right-click the name, select Update Driver Software, and then follow the on-screen instructions to download and install any available updates.

Remove the name in Other devices and add it to the proper category (Universal Serial BUS Controllers).

Test the USB device again.

If the message no longer displays, stop here.

If the message still displays, continue using these steps.

If there are no more references to USB in the Other devices category, expand Universal Serial Bus Controllers.

Right-click the name of one of the Universal Host controllers and select Update Driver software.

If any downloads installed, test the USB device to see if the message continues to display.

2019. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:

Itt

[link]

rá kellene nézned benne van-e a win10 kompatibilitási listában. Ha nincs lehet hogy nem is fog menni vele a win10...

2019. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezelőtt egy évig win 10em volt, és ha nem megy se az egér sesemmi nem tudom hogy menjek a device managerbe

Másrészt semilyen hibát / üzenetet nem ír

2019. aug. 13. 16:01
 6/6 Shaddark ***** válasza:

Hát Ps2-vel amíg ki nem javítod :)

Használt boltban pár-száz forintért találhatsz.

De lehet adnak ingyen is egyet :)

2019. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!