Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés
krisztian2 nevű felhasználó kérdése:

Fura nagyon, de mi pontosan a probléma?

Vettem egy (sapphire SE 8gb) RX 580-at használtan, hardverapron. A srác mondta hogy hibátlan kaptam gyártói garit is. Ő azt mondta valami monitor gubanc lehet. Probléma: 1920x1080ra képes vga csatis tv-monitorom van. vga - dvi-d vel tudtam rádugni. Mind szép és jó de játéknál, videóknál 3-4 perc múlva kiírja no signal és annyi. A billentyü, egér reagál a caps lock lenyomására(led). Csak ujraindítással oldódik meg. Most van egy másik monitor vga hdmi átalakitóval 1680x1050 felbontással. Aida stress 15 perc hibátlan. Illetve játékoknál is hibátlan. De próbálom működtetni vga-dvi, vga-hdmi átalakitóval 1920x1080 felbontásu monitorral ugyanúgy ez a probléma. Haverom hdmis monitorjával 1920x1080 felbontással szintén hibátlan. Azt olvastam más képfrissítési frekvenciába akar kapcsolni a kártya és azért is lehet.

aug. 14. 02:20  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Config:

Gigabyte h310cm-dvs

Intel Core i3 9100F 4.2GHZ(boost)

T-Force team group(RGB) 2x4GB 2667MHZ CL15

Sapphire radeon RX 580 SE 8GB

FSP Hyper m 700w 85+ bronze

# 1/3Időpont aug. 14. 02:25 Privát üzenet
A probléma az, hogy nincs probléma!!

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 26%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 03:06 Privát üzenet
Igen, arra akart célozni az első, hogy elvileg a megadottak alapján nem kéne problémának lennie.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 11:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
USB wifi kulcs vége nagyon melegszik, nem lehet ebből probléma?
Ha bedugom a hálózati kábelt a pc-be a monitor vibrálni kezd mint valami régi crt, ami alacsony képfrissítéssel fut. Eddig nem volt ilyen probléma. A házban újrahúzták a...
Miért melegszik ennyire a laptopon?
Ha nekem alsótápom van ami fentről, belülről szív és hátul fúj akkor nem probléma a VGA, ha a VGA ventije a VGAra fújja a levegőt és ezzel a táp is meg a VGA is ugyanarról a szűk...
Megéri megjavítatni a gépet, vagy vegyek egy újat?
A gépem manapság valamiért kék halált kap, szinte csak is böngészés közbe, ezt írja ki: MEMORY_MANAGEMENT, mi lehet a probléma?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!