Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nekem alsótápom van ami...

Ha nekem alsótápom van ami fentről, belülről szív és hátul fúj akkor nem probléma a VGA, ha a VGA ventije a VGAra fújja a levegőt és ezzel a táp is meg a VGA is ugyanarról a szűk helyről veszi a levegőt?

Figyelt kérdés
A házam Zalman T3. Olyan, hogy csak hátul van a egy venti rajta. Nem fog megfulladni így, hogy egymás elől veszik el?
2019. aug. 7. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítem, egymás elől veszik el a levegőt.
2019. aug. 7. 19:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Fordítva van beszerelve a táp. Alsó tápos házaknál alulról kell, hogy szívja a hideg levegőt és hátrafelé kell kifújnia.
2019. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt egy kép, hogy merre kell a levegőnek mennie ebben a házban.

[link]

2019. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha a gép fel van állítva, akkor nem fullad meg a táp ha alulról kell vennie a levegőt? És nem szív be port is?
2019. aug. 7. 20:18
 5/6 CspCsj ***** válasza:

A minőségi tápok (jó hatásfok miatt) kevesebb hőt termelnek, ezért a ventilátoraiknak sem kell gyorsan pörögnie.


Jobb gépházakban van porszűrő a nyílásokon, - de az is jó, ha a gépház alá teszel egy 10-20 cm magas állványt, - így majd alig szív fel port.

2019. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak a gépháznak talpai, hogy 1-2cm-re az asztal fölöt legyen. Ez a távolság elég a levegő áramlásához. Kivéve persze, ha nem egy vastag szőnyegre teszed, mert akkor tényleg kell alá valami, ami megemeli. Hidd el, ki van ez találva és működik is, nem fog a tápod "megfulladni".
2019. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!