Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megnezni hogy egy...

Hol tudom megnezni hogy egy adott videokartyanak milyen tapcsati kell, vagy egyaltalan kell e neki, vagy csak eleg az alaplapba dugni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 22:58
 1/6 MGéza ***** válasza:
Pontos típust googleba beírod, gyártó honlapján írja hogy mi kell ha kell. Vagy ha képet találsz a kártyáról akkor legtöbbször azon is látszik.
2019. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kártya?
2019. aug. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
RX580 at nezegetem, kulonbozo tipusokat, ahogy latom valamelyikhez 6 meg 8 pin is kell valamelyikhez eleg csak 6, az en tapomon 6+2 van, az jo a 8 pin igenyhez
2019. aug. 18. 09:34
 4/6 anonim válasza:
Nyugi, valószínűleg van szükséges csatlakozó a tápegységeden.
2019. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem képtelenség, hogy van belőle 1*6 pines verzió, az nem tudná kiszolgálni a 185W TDP-t. Vagy időközben piacra dobtak egy csökkentett teljesítményű változatot, csak lemaradtam róla?

Igen, 6+2 az használható 6 és 8-nál is egyaránt, azért van szétszedve.

Nem elég az alaplapba dugni, kötelező csatlakoztatni minden tápkábelt, amit igényel, különben nem fog működni.

2019. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
Igen, a 6+2 az a 8 pines. Ne aggódj, az összes tápegységen rendszerint 6+2-es osztásban van, hogy mindkettőhöz használható legyen.
2019. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!