Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire strapabíróak, hosszú...

Mennyire strapabíróak, hosszú élettartamúak a HP laptopok? Van valakinek HP Pavilion DV7-2090eh gépe?

Figyelt kérdés
HP Pavilion DV7-2090eh erről a gépről kellenének tapasztalatok, információk, vélemények
2010. júl. 13. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát... Én azt mondom, hogy a HP inkább nyomtatókban jó, de ez a laptop elég bíztatóan néz ki. Nagyon sok rémhírt hallottam már a Hewlett Packard termékekről, de sajnos nem tudom, hogy mennyire lehet bennük hinni. Nekem már 5 éve van Toshiba laptopom, és eddig csak az akkumulátora miatt kellett szervízbe vinni. (Bár az akku is az én hanyagságom miatt ment tönkre... Ezen kívül tudom még ajánlani az összes Acer, Dell, és ha nem ragaszkodsz a Windows-os vackokhoz akkor Mac, bár utóbbi elég drága...


További szép napot!

H.G.P.3

2010. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!