Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a PC-ről?

Mi a véleményetek erről a PC-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gamer PC építés előtt állok és az a helyet, hogy nem nagyon értek hozzá. Persze azt tudom mi mire való egy gépben, de csak felszínes a tudásom. A VR fórumon néztem ki egy konfigot ami elő ránézésre jónak tűnik, viszont nem tudom milyen játékok futnának el rajta maximum beállítások mellett. Elsősorban Fortnite, PubG, Witcher 3, BF és ehhez hasonló játékokkal játszanék.


A kérdés, hogy főleg a Fornite menne-e laggmentesen, illetve az újabb játékokat mennyire bírná?


[link]


A Performance - Intel konfigról van szó.



2019. szept. 2. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán vinne mindent, ha a játék is olyan. Gondolok itt a pubg-ra-_)
2019. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Furán van összerakva: a borzalmas, hangos gyári hűtőt nem cserélik le, de raknak egy 40 ezres OC alaplapot egy nem húzható processzor alá. Többek közt emiatt se éri el a konfiguráció 250W-s összfogyasztást sem, nincs értelme 650W-s tápegységnek, ahogy a ház is egy kicsit túl extrás a benne található hardverekhez képest. Tehát mindenen túllőttek, a gyári hűtőt viszont túlbecsülik.


A konfiguráció Ray Trancinges FullHD 60 fps játékélményre teljesen jó. Te viszont elsősorban kompetitív játékokkal játszanál, amiben nem a videokártya, hanem a processor a hangsúlyos. Ezért én a konfigurációba vennék egy erősebb processzort normálisabb hűtővel, a videokártyából meg elég lenne egy sokkal gyengébb is, de elég lenne a túlzott komponenseken spórolni, és akkor kijönne egy jobb i7-es modell.

2019. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az AMD-s konfigból kiveszed az ssd-t, a tápot meg kicseréled egy bitfenix formula goldra, akkor kijön belőle egy r5 3600, meg egy 10k-s valamilyen hűtő hozzá.

(Igen tudom, hogy ssd nélkül nem lehet élni, de azt bármikor lehet később venni).

2019. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ez egy jó gép, de 330 ezer FT-ba egy R5 3600/I5 9600k+ RTX 2060S/RX 5700(XT) is beleférhetne.
2019. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!