Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép előlapi USB...

#Ármin kérdése:

A számítógép előlapi USB portjai, ha azon töltesz valamit, akkor hány Amperrel tölti az adott tárgyat?

Figyelt kérdés
Kérdés fent, válaszokat köszi.

2019. szept. 9. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A specifikáció szerint USB2 esetén max. 500 mA, USB3 esetén max. 900 mA. Hogy ez ténylegesen megvalósul-e, az függ a táptól, alaplaptól, az adott eszköztől stb.


Ha van multiméter kéznél, kösd be, és mérd meg, az a legegyszerűbb.

2019. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shaddark ***** válasza:

Asusoknál (meg gondolom más gyártóknak is van ilyen) van ilyen usb charger opció, itt akár 2A -es gyor-stöltést is lehet.

Csak kell a program ami érzékeli és átkapcsolja gyorstöltő módba, és persze olyan usb aljzat ami képes erre.

Láttam ilyet Dell laptopokon is már.


A szabvány szerinti alap az amit az előttem író válaszolt.

2019. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szabvány alatt teljesíteni nagyon kemény lenne, remélem nincs már ilyesmi! Alaplapokról úgy általában már jópár éve csak jót hallani minőség terén, szerintem ebbe igencsak nem fog beleférni, hogy USB terhelhetőség szabványoknak ne tegyenek eleget!
2019. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!