Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek kijön idén az rx...

Szerintetek kijön idén az rx 5600? 100 alatt nem tudok most mit venni, elavult architektura az 580/590 magas fogyasztás

Figyelt kérdés

Az a baj vettem egy freesync monitort. IPS sokkal olcsóbban mint egy gsync. Ki akarom használni a funkcióját. Eredetileg úgy voltam jó lesz egy rx 580 úgyis 200 körül meg akartam úszni kb a gépet.

62 rx 580, 41 ryzen 2600 30 valamelyik alaplap. Többi meg kifér belőle még éppen.


Csak nem akarok ilyen elavult architekturat, olcsóbb 580 hangos is a tesztek alapján, meg hát rengeteget fogyaszt teljesítményéhez képest.

1660 beleferhetne, de most monitor miatt az új amd szériára várok már tűkön ülve


2019. szept. 15. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:

A 80 ezer is belefér, és az alap modell tuti nem lesz drágább hiszen gtx 1660 ellen szánják.

XT változat is jó lehet 100 alatt az is igen jó vétel lehet. Már ha jönne és nem csak pletykák lennének

2019. szept. 15. 23:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan. Jövő elején már az 5800 nak is jönnie kell. Kétlem hogy előbb hoznák ki a csúcs Navit mint a belepő szintűeket
2019. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja nem igazán hallani róla.
2019. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg október környékén érkezhetnek, de egyrészt mindig legalább 1-1,5 hónap mire normális áron mennek, másrészt meg nagyon a büdzséd határán lesz, 70-90 ezer magasságában indul majd a referencia kártya(sima-xt), jellemzően 10-15 ezerrel kerül többe minden normális AIB modell, azon a ponton meg már egy köpésre van csak az 5700 ami a specifikációk alapján jó 40 százalékkal gyorsabb kell hogy legyen. Az eddigi infok alapján nagyon rosszul néz ki mindegyik kis navi. RX 570-580 baromi jó áron mennek, teljesen kizárt hogy a közeljövőben bármi is megközelítse az ár\érték arányukat. Fogyasztásával sincs a világon semmi gond, 50 wattal fogyaszt többet teljes terhelés alatt mint az 1060, persze lehetne jobb, de azért az hogy rengeteget fogyaszt elég erős túlzás. Freesync működik már egy jó ideje nvidia kártyákon is egyébként, csak emiatt már nem érdemes amd kártyát venni.
2019. szept. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jajaa bennem is ég már rendes a ferómon az új p0. rnó irányzat után!

Már alig bírom facsarni a répalét !

Kügggyétek má meee nem bírom énezt !!!

2019. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!