Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani digitális...

Tudtok ajánlani digitális rajztáblát?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amivel kitudom váltani a füzetemet amiben jegyzetelek. Nem akarok tabletet, de önálló eszközt szeretnék amire tudok rajzolni és letudom menteni gépre az elkészült jegyzeteket.

2019. szept. 20. 10:16
 1/9 hypno ***** válasza:

Ha rajztábla kell, akkor mindenképpen Wacom, de nem vagyok benne biztos, hogy mindenre jó lesz amit szeretnél tőle.

[link]

2019. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Wacomból van olyan ami nem géphez csatlakozik, hanem önálló eszközként tudom használni?
2019. szept. 21. 08:19
 3/9 hypno ***** válasza:
100%
Van, persze. A linken találsz olyat is. Persze nagyjából aranyárban.
2019. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
Illetve nem biztos. Rajztáblaként és monitorként működik, de hogy számítógépként használható-e, az kérdés. Most, hogy megnéztem újra, inkább azt mondanám, hogy nem.
2019. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem kell gépként működnie, csak jegyzeteket akarok rajta tárolni és lementeni valahogy róla


de max 30-50 körülre gondoltam, nem 200-300 körül, ennyiért laptopot veszek max és akkor már érintős laptopot veszek a mostaniak mellé és még jobban is járok :)

2019. szept. 21. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ennek ennyi az ára. Ebben az esetben akkor inkább tablet való neked, plusz egy sima rajztábla
2019. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ha 4-8 ezerért van olyan amin lehet már rajzolni, csak nem menthető, akkor gondoltam 20-50 között csak kapható valami normális is ami képes arra, hogy mentsem is


egy tabletet olcsóbban tudok megvenni, mint egy rajztáblát és többet is tud


ha nem találok normális rajztáblát, akkor vagy maradok a papír formánál, vagy használom a tabletemet, vagy lecserélem a mostani nálam levő laptopot érintő képernyősre


nem kell nekem annyira komoly cucc, hogy 200-at fizessek érte és csak ennyire használhassam

2019. szept. 25. 10:12
 8/9 Derwer ***** válasza:

Nekem a Google egyből talált...

[link]


Bár amúgy szerintem egy tablet/PC OneNote alkalmazással verhetetlen.

2019. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8:

igen ebből indultam ki én is, de nekem olyan kell ami tud több jegyzetet tárolni és a gépre letudom menteni azokat

2019. nov. 6. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!