Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Két laptopom van jelenleg. Az egyiket használom szinte naponta, az velem van a kollégiumban is. Ezen tanulok, esetleg filmet nézek, netezek.

A másik laptopom a régi laptomon, szerintem legalább 6-7 éves. Ezt a családi házban tartom, van, hogy hónapokig nem használom, inkább csak nyáron kerül inkább elő, mivel erre szoktam mentegetni a dolgaimat, ezen tárolom a fájljaim nagy részét. Ezekre szoktam fájlokat letölteni is és innen szoktam a másikra rárakni, ha olyan.

A kora miatt ez a gép már gyakran lassú, lefagy, hibát ír ki. 3 USB portból már csak 1 működik, a két 3.0-s nem.

Szeretném ezt a gépet lecserélni még azelőtt, hogy meghalna. Egy olyan gépet szeretnék, aminek a tárhelye legalább 500 GB, de 1 TB jobb lenne. Jó minőségű legyen, ami jó pár évig bírni fogja a munkát. Az se lenne rossz, ha tudnék játszani is rajta, mert a mostani már évek óta haldoklik játékok alatt, így már nem játszok rajta. Ilyesmiket szeretnék megvenni, ha olyan gépem lenne, ami bírná őket: Jurassic World Evolution, Bus simulator 18, Planet Zoo. De ha a játékhoz jobb gép kellene, akkor erről az igényemről le tudok mondani, Nem szeretnék annyira sok pénzt most kiadni egy új gépre.


(Ha valakibe felmerülne, hogy miért nem veszek egy külső merevlemezt, annak elmondom, hogy most kellett újat vennem, mert az előző egyik napról a másikra meghalt és ha nem lett volna a régi laptopon a fájlok nagyrésze rajta, akkor minden emlékem odaveszett volna. (Volt adatmentésen a merevlemez, nem tudtak 1 mappánál többet leszedni) + vannak olyan programok, amiket a régi gépen szoktam futatni; a másikat nem szeretném velük megtölteni)


2019. szept. 21. 11:03
 1/1 szántóvető ***** válasza:

ha a játszol akkor olyat vegyél amelyik alkalmas rá:

[link]

ez az olcsóbbak közül való,de nézhetsz ennél erősebbet is csak az 300e felett lesz.

2019. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!