Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egér, vedtem egy gamer...

Gamer egér, vedtem egy gamer egeret de nem valami pontos beállitotam a mozgásával nincs baj de ha valamire rá akarok katintani akkor elégé elmozdul, ilyenkor mit kell beállitani dpi vagy a mozgás érzékenységet?

Figyelt kérdés
DPi: 1000 Mouse sensitivy 10 ez egy Yenkee YMS3028 gamer egér

2019. szept. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem a kezedhez méretezték, esetleg máshogy fogod az egeret, mint amire a gyártó szánja.


Ha igazán a kezedbe illő egeret akarsz, menj el üzletekbe ahol ki vannak állítva és próbálj ki többet.

2019. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Vedtem"? Jézusúristen...
2019. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MGéza ***** válasza:
"Vettem egy gamer egeret." Na itt kezdődik a probléma rögtön, te is ráfaragtál a kínai műanyag vacakkal mint sokan mások. Így jár aki kinézet alapján választ "gamer" egeret, nem pedig tudás szerint. Avago 3050 szenzor van benne ami játékos felhasználásban nem teljesít valami jól. 6-7k forintot ezért én biztos nem adtam volna ki. Küld vissza ha tudod és messziről kerüld az ilyen "feltörekvő" gyártókat. Inkább ismert, Logitech, Razer, esetleg Cooler Master néhány típusa, más ilyesmi. Hama-t és társait nagy ívben kerüld.
2019. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De milyen egy jo vagy rosz szenzor ?
2019. szept. 22. 11:10
 5/5 MGéza ***** válasza:

A rossz szenzor rángat, ideges, pontatlan, de okozhatja egyszerűen rossz gyártói belövés, vagy egyszerűen kényes az egérpadra amit használsz. A jobbakra ez nem annyira jellemző, érdemes legalább PWM 3310, Avago 3090 szenzoros egeret keresni vagy jobbat. Érdemes ezt és a mellékletet átböngészni:

[link]

2019. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!