Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kap mindig "No Signal"-t...

Miért kap mindig "No Signal"-t a tv?

Figyelt kérdés
Szóval a tv monitor rá van kötve a pc-re, viszont nem DVI kábellel, hanem HDMI-vel. A probléma ott kezdődik, hogy amikor a főzőlap, a szárító, vagy a mosogató be lesz kapcsolva, akkor a képet nem viszi át a kábel a képernyőre, és No Signal-t ír ki. (Közben át tudok menni a tv-n belül műsort nézni, csak ez nem működik) Miért szűnik meg az átvitel? Hogyan lehetne kiküszöbölni? Ha DVI-t használnék helyette megszűnne ez a jelenség?

2019. szept. 22. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még. Talán nem jó a hdmi vezeték árnyékolása. Próbáld ki a dvi-t. Ebben az esetben viszont a hangot külön kell átvinned a tv-re.
2019. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek az eszközök zavart juttatnak a konnektorba. A PC földelésén keresztül a konnektorba került zaj átmegy a HDMI kábelen a tévébe, ami emiatt nem tudja dekódolni a képet. A HDMI kábel galvanikus leválasztása megoldja a problémát. Bár nem tudom ez kivitelezhető-e, analóg kábeleknél láttam rá megoldást.
2019. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy rosszabb esetben nem jut elég áramhoz, és hibásan működik a kártya, vagy a TV.
2019. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!