Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy az én alaplapom milyen memóriát és videókártyát fogad be? Kérem segítsenek nekem!

Figyelt kérdés
Low Profile asztali gépről van szó, amiben a következő alaplap van : CN-0VNP2H-73604-136-003P-A00 avagy K0121 , nem tudom mit kell pontosan nézni itt. Ez egy régi irodai gép (melynek neve Dell 990 optiplex) amibe szeretnék tenni egy 1030-1050 esetleg 1050 Ti low profile videókártyát, de nem tudom mit vegyek amit be is fogad. Ugyan ez a problémám a memóriával is, ami biztos, hogy a DDR3-at befogadja, a memóriából is low profile-t kell nézni? És honnan tudom hogy 1300-1600 vagy 2000+ sebességűt bír el? Tudom, hogy nem egy erős gép, de elegendő nekem amit tud majd nyújtani, ha aránylag gyors, van benne 8 gb DDR3 ram és esetleg egy 1050 es videókártya azzal én már megelégszem. Köszönöm a segítséget!

2019. okt. 1. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát sok mindent nem találni erről az alaplapról. Az biztos hogy ddr3 1333MHz-es memória megy bele, de azt nem találtam hogy hány Giga ramot kezel. Intel 2. generációs i3, i5, i7 proci megy bele. Ha kicsi lapos házban van, akkor mindenképp low profilu videokártya kell, ha normál ház akkor mindegy. 1030 vagy 1050 szerintem mehet bele.
2019. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shaddark ***** válasza:

[link]

Innen:

Nézd / mérd meg melyik a tied a 3 közül.

Az első kettőbe rakhatsz videokártyát, félmagasságút.

- 1 félmagasságú PCIe x16

Itt pedig

[link]

azt írja 16 Gb.ig bővítheted.

Oszd el a 16-ot annyival amennyi memória foglalat van benne, - akkora modulokat biztosan belerakhatsz.

2019. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:
A memóriából jellemzően akkor számít az alacsony profil, ha valami böszme nagy hűtő kerül a processzorra.
2019. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!