Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kitakarítottam a gépemet,...

Kanembersajt kérdése:

Kitakarítottam a gépemet, bekapcsiltam, de a monitor fekete "cable not connected" felirattal, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ujrapasztaztam a processzort és a videokártyat is, és kitakarítottam mindenhol ahol tudtam, mikor elinditom a gépet csak a processzor ventillátor indul be, a videokártya ventillátora nem, az egér és a billentyűzet sem világit.

2019. okt. 3. 15:17
 1/8 Gábor_79 ***** válasza:
Ha az angol szöveg jelentése érdekel, akkor az "kábel nincs csatlakoztatva". Rendesen visszanyomtad a helyére a videókártyát? Olyankor a rögzítő pecek magától rázár a sínen. Minden kábelt visszacsatlakoztattál?
2019. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szöveg jelentesét tudtam de azért köszi, a kábeleket azóta többször is ellenőriztem a videokártya pedig elvileg rendesen a helyén van.
2019. okt. 3. 15:25
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:
Ha van a processzorba videómegjelenítő, akkor próbáld meg az alaplapról a képet és akkor leszűkíthető a videókártyára a hiba.
2019. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs benne :/
2019. okt. 3. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
A videókártyának nem kell plusz tápkábel, ami kimaradt?
2019. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gábor_79 ***** válasza:
Annyira régi volt a videókártya, hogy pasztázni kellett? Attól független, be kellene szerezni ideiglenesen cseredarabokat, -akár videókártyából-, ha magad akarsz utánajárni a dolgoknak.
2019. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 nem, még nem új a kártya eddig úgy volt használva ahogy most kötöttem be
2019. okt. 3. 16:33
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 elég régi mar a kártya, már terveztem venni egy teljesen új gépet mer nem egy mai cucc
2019. okt. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!