Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel tudna többet a laptopom...

Mivel tudna többet a laptopom (Dell latitude e7450), ha kimaxolnám benne a ramot?

Figyelt kérdés

Mivel ssd-n és RAM-on kívül mást nem lehet benne bővíteni, így kíváncsi lennék, mi lenne ha a most benne lévő 8gb-ot 16-ra cserélném le?

Ugyan is én alapvető dolgokra használom, néha játszok, de az integrált gpu miatt ez elég limitált, tehát a ram nem tud kevés lenni, meg ha virtualizálok, akkor is egy linuxot, windows xp-t, több gépet egyszerre sose, és igazából ezeket is csak így tesztelgetni, nem komolyabb dolgokra. Ja és néha programozok, de ez se túl erőforrás igényes.

Amúgy 5300u i5 van benne, és win10-et használok. Szóval ha kimaxolnám benne a ramot, akkor mire lenne jó, vagy észre venném egyáltalán? Videóvágásra jó lenne, de ahoz nem lenne kevés a proci?


2019. okt. 23. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Erősebb RAM igényű játékokat futtathatsz rajta

Nem lesz annyira terhelve a memória, ergó több folyamatot futtathatsz a gépen egyidejüleg

2019. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket a virtualizálókat!

Nekem többszörös telepítésem van, és azt indítok amit akarok!

DOS 7.0, XP, WIN7 egy gépen.

2019. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több memória lenne benne.
2019. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!