Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Régi laptopom eléggé elhasználódott és rászántam magam egy új vásárlására, kb 200-300 ezerig. Főbb használata egyetemhez kellene, viszont örülnék ha egy-két játékot is elvinne. Ha például a Watch Dogs 2, Mafia 3 meg nagyjából hasonló kaliberű játékokat elvinné, már boldog vagyok. Kinézetre fémes, kompakt megjelenés előny. Mindenféle ötletet elfogadok! Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is!!

2019. okt. 14. 13:32
 1/7 anonim válasza:
Szerintem olyat vegyél, ami három kilóból kijön, és fémes a kinézete.
2019. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CspCsj ***** válasza:
Tehát elsősorban kicsi (13"-14"), könnyű és hosszú akkuidejű legyen, de viszonylag erős processzorral és videokártyával a játékokhoz?
2019. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyjából azt leszámítva, hogy a képernyő lehet nagy, sőt azt jobban is szeretem.😄
2019. okt. 14. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Képernyő 15.6

Játékokkal is elboldogul

Megbízható, jobbféle anyaghasználat

IPS kijelző

3év gari

Van ssd + hdd benne


[link]

2019. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt a modellt én is néztem már, és tetszett. Esetleg más alternatíva? Illetve Asusból nincs valami jó megoldás számomra?
2019. okt. 15. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:

ASUS-ról írok, ennyiért nincs ROG csak TUF széria aminek pedig minden baja van...

8750H proci és mindenki panaszkodik a fórumokban hogy nincs elegendő energia a 45W számára sem, 25W-on megy a proci és a teljesítménye siralmas...

Lenovo Legion Y520 amit már nem gyártanak egy 7300HQ procival több képet csinál a benchmarkokban. Itt van a szemem előtt a 2 notebook és hiába vettem újat ha amire vettem nem elegendő... (filmvágás)


1050 4GB van mindkettőben.

2019. okt. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hogy a TUF-ban legtöbbször csak TN panel van, nem tudják mi a jó IPS.
2019. okt. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!