Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerinted átverés? Vagy...

Szerinted átverés? Vagy lopott? (laptop)

Figyelt kérdés

[link]


Gyanúsan olcsó, ahhoz képest, hogy milyen paraméteri vannak...

Mit gondoltok? Meg mernétek venni?


2010. júl. 17. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús a többi terméke is. Előre ne fizess neki semmiféleképp, ha mégis felveszed vele a kapcsolatot.
2010. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háát... ha lenne rá pénzem, én megvenném, vissza nem térő alkalom


ha meg nem válik be, akkor eladod vkinek, hisz szinte új, lehet, hogy még profitod is lenne rajta :)


persze csak személyesen vegyed, mert lehet h pl nem i5 van benne, hanem csak core2duo


szal muszáj kipróbálnod is, de nagyon csábító, meg kell hagynoi :)

2010. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem leesett az asztalról, vagy leégette játékokkal a procit, vagy elflashelte a biost, emellett lopás sem zárható ki
2010. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Ha nem tudsz róla, hogy lopott, mégis megveszed és kiderül a lopás, orgazda leszel. És azt büntetik.
2010. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem rögtön kiszúrta a szemem ez a tört magyarság.


[link]


erősen fake.

2010. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hirdetés szövege nemcsak magyartalan, de láthatóan webes fordítás, kvázi az eldónak valószínű fogalma sincs, hogy mit ad el, de még csak azzal se foglalkozott, hogy a magyartalanságot kiszűrje. Mivel ez a gép látszólag is negyedmillió + áfa (min), én nagyon meggondolnám, hogy foglalkozzak-e vele. Semmi előre utalás, semmi postai utánvét!
2010. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg az iPhone 4 106 ezer forintért ... mikor 400 ...
2010. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A www. express.hu tele van NIGÉRIAi csalók hirdetéseivel. Nigériai csaló: okos diplomás fekete átveri és lenyúlja buta fehérek pénzét, netes hírdetéssel. Kifizeted az áru árát, aztán soha nem kapod meg. Megérdemelné az Express, hogy feljelentsék.
2010. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!