Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP WinDale hűtő Ryzen 2600X...

FSP WinDale hűtő Ryzen 2600X esetén mennyire jó választás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Itt például nem találkoztam még vele, de fórumokon nagyon jót írnak róluk (Windale 4 és Windale 6 hűtőkről), hogy maximális hűtési teljesítmény, magas légszállítás... Olvastam viszont azt is valahol, hogy "kicsit hangos"... Ha kicsit hangos lenne, akkor egész egyszerűen a ventillátor lecsavarozható a hűtőbordáról és kicserélhető valamilyen Be Quiet! SilentWings ventillátorra vagy ez ennél azért bonyolultabb?

2019. okt. 29. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesztek szerint abszolút vállalható darabok.

Hát, a venti rögzítése érdekes, én most így meg nem mondom, mennyire csereszabatos más típusokkal. Ha emiatt aggódsz, szerintem vegyél egy Cryorig h7-et vagy hasonlót.

2019. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nagyon jó hűtő, nekem is az van (4) nemrég vettem használtan 4000Ft-ba. Kifejezetten halk kategória, nem tudom hol olvashattad, hogy hangos, minden teszten kiemelkedően jól teljesít ilyen szempontból.


Nekem a héten jön meg a R5 3600-am, de sajnos benéztem, mert a szereléke csak 1 irányba szerelhető (alulról <--> felfelé), pont a rosszabb irányba, ellenben az Intel-nél.

AMD-re ezért nem feltétlen ajánlott, bár ha megtudod oldani a légáramlást így is, akkor nem gáz.


Nekem is teszt lesz először, bár nekem van 5 venti a házban.

2019. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csakis akkor tedd bele ryzen mellé ha géped tetején van nyilás és ventik. Am jó ki hűtő.
2019. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!