Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD 5700 XT-ből melyik gyártó...

AMD 5700 XT-ből melyik gyártó ajánlott megvenni? Melyik jobb, melyik nem annyira melegszik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem melegszik, csak az új navi vga ban több hőmérséklet szenszor van és a kártya legmelegebb pontját jelzi ki. Semmivel nem melegg mint egy rtx 2070 pl. Sapphire / msi mind jó.
2019. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyat vennék amin dupla venti van legalább, MSI , evga , Sapphire pulse, Gainward, stb.
2019. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Custom hűtésest.

Ez pl. egész jó:

[link]

2019. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sapphire Nitro+ a legjobb, mint a Radeonoknál általában. De ha valamivel olcsóbbat/kisebbet szeretnél, a Pulse is jó, vagy valamelyik Powercolor.
2019. nov. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kozma György ***** válasza:

Hali én a sapphire ajánlom elég sok sapphire vidikarim volt és semmi bajuk nemvolt soha szerintem egy jó és megbízható márka.


az hogy melegszik az 5700 XT mint minden vga csak annyira.


nekrm pl ez van:


[link]


igen az 1 ventis és nem melegszik nincs hangja és legalább nem a gépházba megy a meleg levegő a vga róla és azt fújja vissza mindig friss levegő megy, rá ha jól szellőzik a ház.


de a, választás úgy is a, tiéd mi csak tanácsot adatunk nekem is oskan mondták ne az 1 centiset vegyem de még is és szerintem nagyon jó.

2019. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!