Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4GB RAM-ot hogy tudom megnövel...

4GB RAM-ot hogy tudom megnövelni a laptomomon? Legalább 12GB kellene.

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Veszel még bele.
2019. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
85%

Memória bővítéssel / cserével.


De mivel nem mindegy milyen laptop és milyen memória, előbb tájékozódni kell, hogy a konkrét típus milyen és mekkora memóriát támogat.


Ha erről fogalmad sincs és nem tudod hogyan nézd meg, vidd be egy számtech. boltba és tedd fel ezt a kérdést ott!

2019. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Veszel bele fizikai memóriát, ezt szoftveresen nem lehet megoldani. De nézd meg a foglalatot is, és azt is, hogy az alaplap mennyit kezel. Amennyit kezel, annál nem fog többet. És azt is, hogy mennyi fér el.

Igen, tudom, hogy laptopról beszélsz, de valamilyen szinten abban is lehet alkatrészeket cserélni, ha nem is olyan sokat, mint PC-ben

2019. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Laptopnál ha 4 GB-al vetted akkor általában a duplájára lehet max bővíteni. A játékhoz meg nem elég a RAM mert kéne erős CPU meg GPU.
2019. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Beírod a googlbe hogy ram letöltés, megnyitod valamelyik oldalt és rányomsz a nagy zöld villogó DOWNLOAD gombra
2019. nov. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Válaszoló: ekkora marhaságot. Utánna nézel meddig támogatja szerintem max 8-ig. De ezt nem tudom. Aztán meg veszed. Árukereső: notebook memória.számtech boltba bemész ott megkéred őket hogy tegyenek bele ugy is jó.
2020. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!