Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legoptimálisabb...

Melyik a legoptimálisabb módszer 2 monitor használhatához?

Figyelt kérdés
HDMI elosztóval csak a vga HDMI portjának használata mindkét monitorral vagy az egyik monitort a HDMI porton keresztül, a másikat meg display porton keresztül használni?
2019. nov. 20. 13:30
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Utóbbi. AZ elosztósat csak max akkor lehetne használni, ha a két monitor ugyan azon a felbontáson és frissítésen üzemel. De én még a akkor is csak a legvégső esetben használnám így.
2019. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Még az lemaradt hogy az elosztós módszernél mindkét monitoron ugyan azt látnád. Annak meg nagyon kevés esetben van értelme.
2019. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha csak egy fajta port van a vga-n? Abban az esetben sehogy sem képes normálisan kezelni 2 monitort egyszerre?
2019. nov. 20. 15:01
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem igazán. De a hardver aprón már 5000 alatt van teljesen vállalható több kimenetes videokártya garanciával. Persze attól függ mik az igényeid.
2019. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez utobbi csak felteteles kerdes volt, jelenlegi kartyamon van hdmi es display port is. Tegnap vettem uj monitort, es annyira megtetszett, hogy elgondolkodtam meg egy ilyenen, viszont meg egy 144 hz-es talan tulzas lenne, de ha ket kulonbozo monitort teszek egymas melle az meg hulyen nezne ki.
2019. nov. 20. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!