Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a zsugorítás? Esetleg én csináltam valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Szeretnék Win10 mellett Kali Linuxot is használni, de valamiért nem tudok helyet zsugorítani.


[link]


[link]


A képek mindent elmondanak...



2019. nov. 22. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A beépítettel néha nem megy. Használj külső progit...


[link]

2019. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Akkor van ez pl. mikor hdd-esetén valami adatot írt már oda a lemezen (ezért kb. ott van a határvonal) tehát annál a sávnál nem tudja kisebbre zsugorítani.

Ilyen esetben pl. segíthet egy töredezettségmentesítő lefuttatása is..

2019. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2: Ez pont nem attól van! Ha az adat "arrébb" van, akkor simán átpakolná töredezettségmentesítés nélkül is mert erre képes - lenne - a lemezkezelő.

Ha nem nem áthelyezhető adat van a vinyón arra meg hiába engeded rá a töredezettség-mentesítést mert az adat nem áthelyezhető. Dereng?


Mint írtam, próbáld külső progival mert néha ügyesebbek mint a beépített. Ha azzal sem megy akkor ennyi...

2019. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

# 3

Háát lehet hogy igazad van, csak én is szoktam partíciókat zsugorítani, és ha lefuttatok egy töredezettségmentesítőt - akkor jóval nagyobbat szokott engedélyezni.

Ez miatt gondoltam hogy azért lehet, mert ott volt valami adat...

De simán lehet hogy tévedtem. Csak tipp volt 😊

2019. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Defraggler progival pl. meg tudod nézni, nem a pagefile van-e odapakolva, mert az pl. nem áthelyezhető. De egy külső progi lehet, hogy azt is át tudja szuszakolni. (Csak lehet, hogy ki kell kapcsolni hozzá a swappelést addig.)

[link]

[link]

2019. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!