Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sötétedik el a képernyő...

Miért sötétedik el a képernyő teljes képernyős online videó lejátszáskor? Hosszabb rövidebb időkre

Figyelt kérdés

Minden böngésző és csak az egyik gép.


Grafikus driver frissítve. Már egy éve kínlódom ezzel a problémával.


Másik gépen nem történik ez. Ezen az egyen viszont bármely böngésző és bármely videó megosztó esetén.


2019. nov. 24. 06:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, végül az volt a gond, hogy a monitoron be volt kapcsolva valami energiatakarékos mód. Lehet, hogy nálad is csak ez van.
2019. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy ideig mindent böngészőben ezt csinálta nemrég új fent újratelepítettem a grafikus drivert, amit már régebben is megtettem de eddig soha nem segített.


Ez esetben a Chrome és az Edge böngészőkben elkezdett normálisan működni.


Viszont szeretem a torch böngészőt használni mivel hogy abban van beépített media letöltő.

ebben a böngészőben viszont továbbra sem működött normálisan annak ellenére hogy letöröltem az egészet és újra telepítettem. Végül manuálisan letöröltem a torch könyvtárat, és egy másik számítógépről vett másolatot másoltam oda, nem a telepítő lefuttatásával.


Ez megoldotta a problémát. jelenleg a torchban is normálisan működik.

2019. dec. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!