Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik weboldalról érdemesebb...

Melyik weboldalról érdemesebb venni PC-s hardvereket?

Figyelt kérdés

Black Fridaykor akarok rendelni komolyabb cuccokat a gépbe.


Három oldal egyikén fogom

-Alza

-Aqua

-PCX


Ezek közül melyik az az oldal ahol a garanciát komolyan veszik és ha egy termék hibásan érkezik akkor azt kicserélik vagy esetleg vissza kapom a pénzem.


Mind3 oldalról hallottam hideget-meleget de szerintetek melyik a legjobb oldal e három közül?


Válaszokat előre is köszönöm!!



2019. nov. 24. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mikor veszel alkatrészeket, a Black Friday csak arra jó, hogy később fogod kézhez kapni a cuccot mert ilyenkor nagyon le vannak terhelve a boltok.

Alzán szoktak lenni néha tényleg jó árú dolgok (pl. Asus Crosshair VI Hero), de egyébként drágább, mint mások.

PCX-en a gariztatás nem egyszerű.

Aquával nincs tapasztalatom, eddig egyetlenegy SSD-t rendeltem tőlük, az rendben volt.

2019. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
PCX, mindig ott vásárolok több éve, garival sem volt gond soha. (ha nem buherálod és úgy akarod visszavinni)
2019. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

PCX-en ugy rendelek (ha ott rendelek) hogy majd a fontosabb alkatreszeket (cpu,ram), bepipálom az 1 éves cseregaranciát.

Semmit sem fogok tuningolni csak majd a RAM és CPU offset voltage-vel szorakozni.

2019. nov. 24. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
gondod nem lesz vele igen az jó ötlet és 1ből cserélik bármi van nem kell heteket várni
2019. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel írtad hogy több éve ott vásárolsz ezért nemtudsz valami infot hogy black fridaykor ott milyen akciók vannak?
2019. nov. 24. 13:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Gépházat,cpu-t,ramot,tápot és alaplapot akarok venni.

Úgy gondoltam hogy a gépházat,tápot,és alaplapot Alzán rendelem meg, mert ezek azok a hardverek amik nem nagyon érkeznek gyárhibásan. (Max az alaplap de nemtudom alzán otthagyni a Crosshair VI)


Cpu-t és a Ramot pedig PCX-en rendelem meg cseregaranciával.

2019. nov. 24. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Procira nem kell cseregarancia, még nem láttam olyat hogy gyárilag hibás proci.
2019. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már hallottam hogy valakinek gyárhibasan érkezett meg ezért akarom cseregaranciásan.
2019. nov. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!