Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régi benq laptop alaplapi...

AntraxHuN kérdése:

Egy régi benq laptop alaplapi frissítését hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

adott egy benq joybook r56 laptop, megtaláltam a weboldalon a biost letöltöttem innen--> [link]

elindítom újraindul a gép majd betöltődik, de ki írja hogy a frissítés nem sikerült, mégis mitévő legyek tudtok segíteni légyszíves?



#BIOS #BenQ #BIOS frissítés #benq joybook #benq joybook r56 #régi bios frissítés
2019. nov. 24. 20:08
 1/3 fukapapa27 ***** válasza:
Hát mit mondjak a Benq honlapja nem nagyon foglalkozik a Te laptopoddal, amúgy miért akarod frissíteni ezt a laptopod van értelme? Azt legalább tudod, hogy lehet-e Windows alatt frissíteni a géped van hozzá ilyen program a Win alatt, mert ha van akkor nem probléma de ha nincs akkor szerintem hadd úgy ahogy van, mert amit letöltöttél a bios-hoz való fájlt és ahhoz a fájlhoz nem volt a frissítéshez való segéd program amivel ez végre hajtható akkor hadd úgy ahogy van! :)
2019. nov. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helló, köszönöm szépen a választ. Egy kis javulást várnék a frissítéstől, mert hiába telepítettem újra a rendszert 2x is eredeti Windows-al kék halált kap a gép nem mindig de eddig előfordult vagy 4x. Tudom hogy ez nem igazán megoldás rá csak kiakartam próbálni hátha segít valamelyest rajta valamelyest.
2019. nov. 25. 10:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lehet e a bioshoz tartozó dolgokhoz nem értek. Egy másik gépen lehetett Windows alól ezért próbáltam ezen is meg.
2019. nov. 25. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!