Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az a GPU? És a processzorho...

Mi az a GPU? És a processzorhoz és a videókártyához 2 külön paszta van vagy csak 1 féle ami mind a kettőhöz jó

Figyelt kérdés
Valakinél láttam hogy videókártya, de nem vagyok biztos benne. Nézegettem és gondolom 1 van csak, viszont abban sem vagyok biztos, előre is köszönöm :)

2019. nov. 25. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
GPU a Videokártya. Én még az életbe nem pasztáztam, és nem is hallottam róla. A CPU a processzor. Nos, őt pasztázzuk, a hűtőbordáit portalanítsuk, és a végén nagy figyelemmel visszarakjuk a helyére.
2019. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

GPU=Videókártya leszűkítve.

Hat, oszinten megvallva igazabol nem tudom mire gondolsz,procira kell a paszta nem videokartyara.

Ha szetszerelted az mas.

De egy épp,osszeszerelt, videókártyánál sehol nem kell pasztazni.

(Ha rosszul tudom,elnezest,a hibakert is,csak majd lefagynak az ujjaim.)

2019. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat, csak éppen videókat néztem a pasztázásról és eltévesztettem, de köszönöm!!! Csak azért mert le szeretném pasztázni, mivel mikor játszok akkor 100 fok fölött is van a GPU.. :)
2019. nov. 25. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
A videokártyán található a grafikus feldolgozó egység (GPU), ahogy az alaplapon található a központi feldolgozó egység (CPU).
2019. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gpu-t is szokás pasztázni, ugyan úgy, ahogyan a cput is, amennyiben a hűtés hatásfoka nem kielégítő. Én pl. condoctonautot raktam a gpu-ra. A yt-n és egyéb fórumokon sokat foglalkoznak ezzel.
2019. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!