Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás monitor probléma?

Hibás monitor probléma?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy vettem emagról egy új Philips monitort, ami rövid időn belül meghibásodott, ki-be kapcsolgatott. Ezt visszaküldtem nekik garanciába, már harmadik alkalommal, de a hiba ugyanúgy jelentkezett. Gondoltam arra, hogy talán a kábelekkel lehet a hiba, de nem. A régebbi monitorom tökéletesen működik, tehát a videókártya biztosan nem lehet hibás. Ráadásul ha nem dugom össze a monitort a géppel, csak az áramba, akkor is ugyanezt csinálja. Gondoltam a tápkábelre is, de mivel a régebbi monitorom jól működik ezzel a kábellel ezt is kilőhetem. Néha kiírt valami "lcd burn" vagy valami hasonló hibát, ezt elég ritkán csinálta így nem volt időm rögzíteni és megjegyezni, de úgy vélem még lesz rá alkalmam. Most visszakapom ismét a monitorom, arra hivatkozva, hogy nem észlelték a hibát, tehát magyarul hozzá se nyúltak. Azt ajánlották, hogy én küldjem el a terméket a hivatalos philips márkaszervízbe, miközben ez nem az én dolgom lenne, tudtommal a garancia az garancia. Cserélni nem akarják, a pénzem visszafizetni nem akarják. El-vissza küldözgetjük egymásnak. Tényleg ennyire ganéjok ezek a cégek? Videót linkelek, ahogy azt nekik is linkeltem, de sokra láthatóan nem mentem vele. Járt már valaki hasonló cipőben? Mégis mi lenne ilyenkor a teendő? Felháborító, hogy a hónapokkal ezelőtt vett új monitorom a mai napig nem tudom használni.


https://www.youtube.com/watch?v=7TrJ97DrpSg&t=37s



2019. nov. 27. 12:19
 1/3 Shaddark ***** válasza:

Az emag egy román cég, most már a másik "felhasználóbarát" céggel a dél afrikai edigitallal alkotnak egy céget.


Van kb. 3462 oldal ahol mindenki panaszkodik rájuk, a faceboobkon "emag panasz, átverés" fórum is van, sajnos ez ilyen dolog.


Veszel valamit 10%-al olcsóbban és ha nem gyári hibás / nem romlik el akkor jól jártál.

Ha igen akkor meg rosszul.


Javaslom a békéltető testülethez nyújts be panaszt, ha nem tudod hogyan kell írd meg a sztoridat a tékozló homárra, ott segítenek is benne.

2019. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Edigital-ról Emag-ról többet ne rendeljek telefont tv-t HDD stb?
2019. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én nem tenném. Legyen kicsit drágább de megbízhatóbb helyről érdemes.
2019. dec. 1. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!