Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hőmérsékletét...

Processzor hőmérsékletét milyen programmal érdemes nézni és mennyit érdemes raszamolni (CPU tuning)?

Figyelt kérdés
Amd Athlon II X6 (1045T) processzort kicsit feljebb toltam az alapjelet. 62C fokot bír több helyen azt írják viszont nem tudom mennyire mérnek pontosan ezek a programok. Feszt nem valószínű hogy állítok vagy csak kicsit. Jelenleg teljes kihasználás mellett 53C fölé nem tudom vinni a procit. De inkább 51 teljes terhelésen is. Illetve ha tudtok valamit írni a ramra ddr3as hogy mennyit bír azt megköszönném.
2019. dec. 13. 08:54
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Nem a program mér, hanem a szenzor ami be van építve. A program csak kiolvassa azt. Ha jó a szoftver, mindegyik ugyan azt az értéket olvassa ki.

Persze van olyan, ami gyakran hülyeséget ír, mint pl SpeedFAN.

Én az AIDA64 -et tudom a ajánlani. De ha az alaplap gyártójának van erre valami Utility -ja, az is tökéletes lesz.

2019. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!