Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Emag mennyire megbízható...

Emag mennyire megbízható vásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés

Rendelnék egy monitort, de nemtudom, hogy bízzak e bennük.

Valakinek van tapasztalata?


2019. dec. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt velük különösebb gondom, mindig megérkezett amit vettem. Talán csak annyi, hogy volt amikor 2 hetet kellett várni, mert nem volt náluk készleten.
2019. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs készleten, akkor még örülhetsz ha két hét alatt szállítani tudtak neked terméket, de ez így természetes.

Megbízhatóak, többször volt velük már dolgom. Anno 4 éve telefont rendeltem ami picit késve érkezett meg (közbe jött egy hétvége ugye), majd cseréltettem egy ugyanolyanra kb. 1 hétre rá gyári hibára hivatkozva. Igazam volt, cserélték is. 2 éve SSD-t rendeltem tőlük, azzal azóta sincs baj, a rendelés is hamar megérkezett. Mostanság rendeltem tőlük egy hangkártyát, aminek a hangzásával nem voltam megelégedve és elálltam a rendeléstől (14 napon belüli, ami náluk 30 napon belüli). Vissza kértem a pénzemet és bár picit több időbe telt, de visszaküldték a megadott bankszámlára. Minden mindig problémamentes volt velük, nyugodtan rendelhetsz tőlük bármit.

2019. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megbízható vásárlás szempontjából.


Garanciális ügyintézés már más tészta.

2019. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:
többször rendeltem már tőlük, eddig nem volt probléma
2019. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előre ne fizss


ha elromlik amit vettél, akkor viszont szívás


mert a garanciát érvényesteni náluk a lehetetlennel egyenlő

genyó román cég

2020. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És a negatív értékelést nem engedik megírni.
2021. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!