Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadonatúj Macbook Air 2018...

Vadonatúj Macbook Air 2018 probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap Karácsonyra kaptam egy Macbook Air 2018-as laptopot az iStyle-ból.. már kicsomagolás után nem kapcsolt be, csak töltővel. Ha kihúzom a töltőt azonnal kikapcsol, és még ha megy is mindig 0%-ot mutat a töltöttségnél, nagyon lassú és nagyon hangosan hűti magát megállás nélkül:( Már próbáltam mindenhogy újraindítani de semmi sem történik, volt valakinek esetleg ilyen problémája? Tudunk kezdeni vele valamit vagy ahogy nyitnak a boltok vigyük vissza?

2019. dec. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Akku hiba. Vissza kell vinni és kicseréltetni/javíttatni. Nincs más megoldás.
2019. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Visszük akkor vissza amint nyit a bolt, csak hát kicsit kellemetlen.. nem lakunk annyira közel:/
2019. dec. 25. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti az akku csatlakozó csúszott ki a helyéről azért nem érzékeli a gép.

Kattints a bal felső sarokban az alma jelre,névjegy,rendszerjelentés és ott a bal oldali sorban a teljesítmény pontnál nézd meg mit ír az akksira.

2019. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem. Azt írja, hogy pl. Ciklusszámláló: 0, Teljesen feltöltve: nem, töltés: nem (már 2 napja folyamatosan töltőn van) és még hogy Állapot: most cserélje
2019. dec. 26. 12:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltunk az iStyle-ban, inkább leírom mi történt, mert úgy néz ki nem csak az én laptopomat érinti a dolog. Elmondtuk mik a problémák vele és, hogy alig 3 napja lett kivéve a dobozból. Már tudta az eladó is, hogy miről van szó, aznap már 5 ugyanilyen arany színű 2018-as, ugyanezzel a szériaszámmal rendelkező laptopot vittek vissza. Tehát csak annyit tudott csinálni, hogy elküldi szervízbe (egy teljesen új Macbook-ot), nem szerettem volna elküldeni ezért visszakértem és elmentünk a boltból valamit enni, majd később mégis visszamentünk, hogy akkor inkább szeretnénk a pénzt vissza kapni, mert pl az euronics-ban van olcsóban 2019-es is és ez volt a terv, az istyle-ban 400.000 ugyanaz.. odamentünk ugyanahhoz az eladóhoz, hogy szeretnénk a pénzt visszakapni és ezt a laptopot meg itt hagyni.. teljesen ellenkezett, hogy nem az teljesen kizárt.. észhez sem tértünk, hogy egy olyan laptopért miért nem adják vissza a pénzt ami eredetileg rosszan adtak el nekünk 1 hónapja.. próbáltunk érvelni de egyszerűen hajthatatlan volt az ügy:/ ezért gondoltunk egyet és akkor mondtuk, hogy jó és ha vinnénk most egy újabb 2019-eset? Már rögtön máshogy állt hozzá az eladó is, felhívott mindenkit, hogy lehet -e ezt így és végül 10 perc várakozás után rábólintott, hogy akkor menjen így. Tehát rá kellett fizetnünk 80.000 ft-ot ami nem kevés pénz:) Amíg az euronics-ban ugyanezt meg tudtuk volna venni 20.000 ft-tal olcsóbban.. Megértem az istyle-t is mert az, hogy az apple egy egész hibás szériát adott ki az nem az ő hibájuk viszont az, hogy nem hajlandók vissza adni 320.000 ft-ot egy hibás laptop miatt ez borzasztó.. csak is úgy intézhettük el ha még sok pénzt kiadunk pluszban, mert szervízbe nem akartam küldeni. És utána el is mondta az eladó, hogy van a szervízükben egy pár ugyanez a laptop és már mindent kicseréltek rajtuk de még mindig nem működnek rendesen.. szóval ez lett volna a sorsa a rossz laptopomnak is, gondolom ott tengődött volna ki tudja hány hónapig, és ha sikerül is megjavítani lehet, hogy később ugyanez a hiba jelentlezik rajta és ha már nem él a garancia akkor egy vagyont ki lehet rá fizetni.. gondoltam leírom, hátha valaki ugyanígy járt mint mi.
2019. dec. 28. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is jártunk már hasonlóan,csak a Media Markt-ban.

Annyi,hogy mi hagytuk,hogy elküldjék szervízbe,de mivel 3 hét után még mindig csak ígéretet kaptunk,gépet nem,a lányomnak meg kezdődött az egyetem,így felajánlották,hogy levásárolhatjuk az árát.Tehát pénzt nem kaptunk vissza,de náluk elkölthettük.

2020. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!