Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális, hogy a monitorom...

Normális, hogy a monitorom zúgó hangot ad ki?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem egy Alienware aw2518hf monitort és tegnap azt vettem észre, hogy ha felállítom a sebességet 240hz -re, egy enyhe, alig hallható zúgó hangot ad ki folyamatosan. A furcsa, hogy a hang gyengül és megváltozik 144h -nél és teljesen eltűnik 120hz vagy az alatt üzemmódnál. A probléma persze nem nagy, mivel eddig is 240hz -en használtam és nem tűnt föl.


A következő lehetőségek jutottak eszembe:


1. Meg kell tanulnom együtt élni vele, mivel ez az ára az olcsó 240hz gaming -nek.


2. Visszaküldöm, hátha a következő jobb lesz.


3. Lehet megoldható egy túlfeszültségvédővel vagy hasonló eszközzel(?)


4. Szétszerelem és lecserélem benne a kondenzátorokat jobb minőségűre.


Egyébként megpróbáltam mindent, tehát kihúztam belőle a hangszórót meg a perifériákat is, valamint megpróbáltam úgy is, hogy a monitort közvetlenül a falba kötöm. Próbáltam display port és jobb minőségű hdmi kábelt is, de ugyanaz.



2019. dec. 26. 01:42
 1/2 hypno ***** válasza:

Belső tápos a monitor, annak meg lehet hangja.

(Mondjuk a tekercsek inkább ciripelnek mint zúgnak.)

2019. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ez inkább vékony hangú ciripelés
2019. dec. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!