Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wifi router miért lassul be...

Wifi router miért lassul be ha van rajta egy IP kamera?

Figyelt kérdés

Archer C20, tudja a 300 megás sebességet is, de ennek ellenére egy sima B-s wifis ( 54MBps) IP kamera lefogja az összes wifis cucc elöl a sávszélességet.

20 megás internetem van tehát elég lassú, de ha a kamera a helyi hálózaton lévő gépre közvetít akkor is lelassul a net meg minden ha nem is netre közvetít a kamera.

5 megával tud tölteni wifin az okosteló csak.


2020. jan. 5. 17:49
 1/2 Dongaben ***** válasza:
A videó feldolgozása tart sokáig. Milyen gép az, amivel használod? És mi fut még mellette, ami foghatja a teljesítményt?
2020. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most én butaságot beszélek, de egy B-s IP camera már eléggé elavult, te pedig egy modern Archer C20-as routerrel akarod egyszerre működteni és ez bezavar. N-es IP camerára lenne szükség, de lehet nem jól beszélek. Én már megszabadultam minden b-s cucctól.
2020. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!